16.5 C
Lviv
23.07.2024
Львівщина

“Клуб ділових людей ” для УБД – подавайте заявки!

“Клуб ділових людей” проводить навчання для учасників бойових дій, які мають свій бізнес і хочуть його удосконалити, і для тих, хто хоче розпочати власний бізнес.

Кваліфіковані спеціалісти допомагають складати бізнес-план, а також сприяють залученню грантових коштів.

Контактний телефон – 096-8045555 – Наталія.

Занняттт проводятьс яонлайн.

Поспішайте – заявки приймаються до 6 червня.

Нагадуємо, що ветерани війни чи члени їх родин можуть звертатися до Новороздільського центру надання соціальних послуг Новороздільської міської ради, який розташований на першому поверсі Управління соцзахисту у будинку по вул. Чорновола, 7.

У центрі нещодавно створено відділення у справах підтримки захисників і захисниць України та членів їх сімей, яке очолив Євген СТАСИШИН, учасник бойових дій.

Першочергові завдання новоствореного відділення – консультації з різних питань, адаптація до цивільного життя захисників, котрі повернулися з бойових дій, а також членів їх сімей і сімей загиблих та зниклих безвісти. Потрібна підтримка, порада, допомога – звертайтеся сюди!

До речі, відділення у справах підтримки захисників і захисниць України та членів їх сімей працює з понеділка по п’ятницю з 8.30 до 17.30.

Звертайтеся! І розповсюджуйте інформацію серед наших захисників та їх родин.

Схожі повідомлення

Сьогодні сотні військовослужбовців стрілецького батальйону та стрілецької бригади Львівщини присягнули на вірність Україні

admin3

Представник омбудсмена на Львівщині Тарас Подвірний відвідав Дрогобицьку виправну колонію №40

admin3

Оптимістична презентація проєкту відновлення Палацу Жевуських та Лянцкоронських на песимістичному візуальному тлі занедбаної пам’ятки архітектури XVIII-ХІХ ст. в смт. Розділ

admin3

У Стрийському районі діяло підпільне виробництво пального у промислових масштабах: правоохоронці Львівщини оголосили підозру організаторам

admin3

Відбулося жеребкування чвертьфінальних пар, які змагатимуться за Кубок Львівщини – 23.  ФК «Новий Розділ»  випала «доля» зіграти із найзапеклішим нашим суперником впродовж крайніх 50-и років – ФК «Цементник»

admin3

У Львові пішохід отримав від пасажира автівки два ножових поранення у спину, бо надто повільно переходив дорогу

admin3

Залишити коментар