16.5 C
Lviv
18.06.2024
Новороздільська ОТГ

Навчання для ветеранів війни. Звертайтеся!

Консультаційна група Julie’s Data проводить постійне навчання ветеранів, які з 2014 року отримали тяжкі поранення, що дозволяє їм розпочати свій шлях у новій професії. Фахове навчання проводиться для ветеранів, які вже працевлаштовні в органах місцевого самоуправління, комунальних установах та потребують підвищення кваліфікації. Навчання також передбачено для тих, кого органи місцевого самоврядування чи комунальні установи готові працевлаштувати у відділах архітектури, земельних відносин, фінансово-еокномічних відділах, а також сфері охорони довкілля.

Більше інформації про навчання можна дізнатися на сайті організації Juliesdata.com або за номером телефону +380443389370. Також можна надіслати листа на електронну адресу – office@juliesdata.com.

Нагадуємо, що ветерани війни чи члени їх родин можуть звертатися до Новороздільського центру надання соціальних послуг Новороздільської міської ради, який розташований на першому поверсі Управління соцзахисту у будинку по вул. Чорновола, 7.

У центрі нещодавно створено відділення у справах підтримки захисників і захисниць України та членів їх сімей, яке очолив Євген СТАСИШИН, учасник бойових дій.

Першочергові завдання новоствореного відділення – консультації з різних питань, адаптація до цивільного життя захисників, котрі повернулися з бойових дій, а також членів їх сімей і сімей загиблих та зниклих безвісти. Потрібна підтримка, порада, допомога – звертайтеся сюди!

До речі, відділення у справах підтримки захисників і захисниць України та членів їх сімей працює з понеділка по п’ятницю з 8.30 до 17.30.

Звертайтеся! І розповсюджуйте інформацію серед наших захисників та їх родин.

Схожі повідомлення

ВАЖЛИВО!

admin3

Генплан: справа зрушилася – робоча зустріч відбулася

admin2

Микола ГЕМБЕЦЬ: «У мене сім’я, мені є кого захищати»

admin3

Усім бажаючим служити в загонах Територіальної оборони!

admin2

У Тужанівцях на благодійному концерті зібрали кошти для Вікторії Полюги

admin2

ДМЗ “Карпати” на Форумі В2В

admin2

Залишити коментар