16.5 C
Lviv
26.02.2024
Новороздільська ОТГ

Про необхідність проведення періодичної повірки лічильників теплової енергії та гарячої води

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ ТОВ «НАФТОГАЗ ТЕПЛО»!

Нагадуємо про необхідність проведення періодичної повірки лічильників теплової енергії та гарячої води. Визначений міжповірочний інтервал для всіх типів теплових лічильників та лічильників гарячої води – 4 роки від дати первинної повірки при випуску лічильника заводом-виробником, або від дати проведення попередньої чергової державної метрологічної повірки.

Постановою Кабінету Міністрів України про «Деякі питання повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки в умовах воєнного та надзвичайного стану» (далі – Постанова) від 07.04.2023 №440 визначені терміни проведення періодичної повірки лічильників теплової енергії та гарячої води в умовах воєнного та надзвичайного стану.

Згідно п. 3 Постанови, необхідно забезпечити повірку теплових лічильників та лічильників гарячої води, протягом трьох місяців після закінчення опалювального періоду.

При необхідності демонтажу квартирних лічильників у зв’язку з проведенням планової повірки або заміни приладу обліку через несправність, необхідно замовити послугу розпломбування лічильника. Для цього необхідно подати заявку про проведення розпломбування до Служби збуту вашого міста.

ТОВ “НАФТОГАЗ ТЕПЛО”

Схожі повідомлення

Більше 2- х місяців без зарплати. Терпіння колективу «Водоканал» вичерпується, вони готуються до страйку

admin3

Трагедія у Новому Роздолі

admin2

Співпраця соціальних служб сусідніх громад щодо допомоги учасникам АТО – налагоджена

admin2

Дорослі  пластуни вносять свою лепту у обороні Держави, а наймолодші  – набираються досвіду і відпочивають на природі

admin3

ГРАФІК ВІДКЛЮЧЕНЬ СПОЖИВАННЯ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ ПО М. НОВИЙ РОЗДІЛ НА 24.12.2022 Р. У РАЗІ ВИНИКНЕННЯ ДЕФІЦИТУ ПОТУЖНОСТІ В ЗАХІДНИХ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖАХ

admin3

Графік вимкнення електропостачання у Новому Роздолі на 3 грудня

admin3

Залишити коментар