16.5 C
Lviv
26.05.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

STEM лаболаторію для вивчення хімії відкрили 14 травня в Новороздільському ліцеї ім.В. Труша

Про йдеться у повідомленні на сторінці міського голови Ярини ЯЦЕНКО у Facebook:

Тепер учні матимуть змогу здобувати знання за допомогою сучасного мультимедійного комплексу та близько тридцяти одниць нового обладнання, що відповідає навчальній програмі.

Погодьтеся, одне прочитати про хімічну реакцію в книжці, а зовсім інше самостійно провести хімічний дослід.

Проект реалізовано завдяки нашому успішному партнерству з Програмою розвитку ООН в Україні рамках “Посилення стійкості громад в регіонах України”, за фінансування уряду Великої Британії та співфінансування Новороздільської міської ради.

Тож, вітаю юних дослідників та їх вчителів!

Схожі повідомлення

З ДНЕМ МІСТА, НОВИЙ РОЗДОЛЕ!

admin3

Знову “взяли” новороздільця з наркотиками

admin2

Напередодні Пасхи: про сільські пріоритети, мудру ощадливість та широту душі…

admin3

Кубок Львівщини: за тотальної переваги ФК “Новий Розділ” з мінімальним рахунком переміг ФК “Покрова – Куликів-2″(Львів/Нижня Білка). А отже – наша команда у чвертьфіналі

admin3

Святий Миколай у “Таворі”

admin2

Тріумф учнів Гранки – Кутівської школи на Всеукраїнському заочному конкурсі робіт фотоаматорів «Моя країна – Україна»

admin3