16.5 C
Lviv
30.05.2023
Новороздільська ОТГ

УМХ – це круто, це класно, це неймовірно – і на все життя. Молодша група УМХ запрошує дітей від 6 років.

Літній відпочинок для дітей необхідний. Насичений, цікавий, неординарний. Як от літній табір «Веселі канікули з Богом», футбольний турнір для дітей 2009 – 2010 р.н. “Кубок Розділля”, похід в гори – підкорили гору Хом’як і Синяк, буквально зараз (6-7 липня) проходять творчі дні (у програмі яких по два майстер-класи – з малювання, кулінарні, творчі і море емоційних позитивних вражень) – усе це, зауважте, проводиться з ініціативи УМХ!

УМХ – Новороздільська громадська організація “Українська молодь – Христові!”.

Повірте, діти і молодь, які повязали своє життя з УМХ, матимуть не лише веселі і цікаві канікули, численні зустрічі, знайомства, неординарні творчі і спортивні заходи, надзвичайні екскурсії, а й друзів на все життя, стійку мотивацію до розвитку, оптимістичну налаштованість на життєві труднощі і міцне коріння християнського виховання.

УМХ – це круто, це класно, це неймовірно – і на все життя.

Тож поспішайте, бо УМХ у Новому Роздолі запрошує у молодшу групу дітей віком від 6 років!.

Запис за телефоном: 063 45 96 942 (viber, telegram) – Ростислав

Молодша група УМХ – це християнське середовище для дітей. Це можливість для дитини відкрити себе, а відтак через власний пошук знайти стосунки з Богом.

Втім, своїми враженнями діляться самі маленькі “УМХівчики”:

?тут дуже весело, нові друзі, після УМХ настрій дуже веселий (Христя)

?тут дуже круті вечірки, мені дуже подобається УМХ: 100/100 (Кароліна)

?цікаві зустрічі, нові знайомства та класно проведений час (Уляна)

?на УМХ дуже весело, цікаві майстер-класи, нові емоції (Мар’яна)

?на УМХ можна весело провести час,отримати нові емоції, завести нових друзів (Вероніка)

Не менш важливою є думка батьків, оскільки тільки вони можуть об’єктивно побачити результат нашої роботи, тому ще відгуки від батьків:

?Дякую такій молодіжній організації УМХ за розвиток та позитивні емоції (Наталя)

?Дякую засновникам і організаторам молодшої групи УМХ, за духовне виховання дітей, заклик до добра і радості. На Славу Божу.?? (Тетяна)

?Чудова організація для духовного та соціального розвитку дітей.Також велике Дякую за організацію чудових майстер- класів!!!! (Уляна)

?УМХ – це нові знайомства, та нові враження, котрі базуються на християнських цінностях.Діти стають найпозитивніші від занять, адже розширюють там свій світогляд і розуміють, що бути християнином – це тримати за руку Христа, який завжди веде у правильному напрямку (Марія)

?Дякую за наших дітей!!! (Олеся)

Схожі повідомлення

Ріст захворюваності на ковід – на Львівщині і у Новому Роздолі

admin2

ОСББ «ЛЮКС Розділ» є одним з 8 ОСББ області і першим у Новому Роздолі, яке реалізувало проєкт та отримало грант за програмою “Енергодім” Фонду енергоефективності

admin3

Ольга ШЕЛУДЬКО: «Станом на 3 вересня провакциновано 5 тисяч 211 мешканців Новороздільської громади. Серед освітян – першими вакцинувалися педагоги ЗШ №5 і ЗШ №2. Найвищий відсоток щеплень – у Роздільській СШ і Берездівецькому ДНЗ»

admin3

Репліка про «відкати» і про «отримати по голові»…

admin3

Відомі львівські підприємці, новороздільці Богдан Лаба та Мар’ян Коваль напередодні Великодня закупили для секції боксу міської  ДЮСШ спортінвентар на суму 42 тис. грн!

admin3

Навіть коли прилітають російські ракети, наші діти та викладачі Новороздільської школи мистецтв ім. Олега Рудницького перемагають!

admin3

Залишити коментар