16.5 C
Lviv
24.07.2024
Новороздільська ОТГ

Відійшов у вічність – полковник, майданівець, нардеп, новорозділець…

“Відійшов у вічність Андрій Антонищак, майданівець, народний депутат 8 скликання, боєць батальйону імені Кульчицького, – повідомив народний депутат Тарас Батенко. – У сесійній залі попереднього скликання ми сиділи з ним поруч. Він виступав мало, але влучно, емоційно. Він був принциповий і самовідданий справі служіння Україні. Востаннє не так давно з ним говорили про Авдіївку… Спочивай з миром, Друже”.

Полковник Нацгвардії Андрій Антонищак був поранений на фронті, через що у нього погіршилося здоров’я.

Вранці 27 березня відійшов у вічність депутат Верховної Ради восьмого скликання, політик і громадський діяч, координатор 1-го батальйону оперативного призначення Національної гвардії України Андрій Антонищак. Йому було 55 років. Про це повідомила співголова парламентської фракції «Європейська солідарність» Ірина Геращенко.

За словами Геращенко, Андрій, який служив на фронті та пережив поранення, помер через погіршення здоров’я, спричинене війною.

Андрій Антонищак – український політик і громадський діяч. Народився 23 червня 1969 у Новому Роздолі Львівської області.

Трудову діяльність розпочав у 1991 році в МП «Розділ». Працював: ТзОВ «Н. Р. Трейд ЛТД» – комерційний директор; ПП «Владокс» – заступник директора; ПП ТВ «Галм’ясоком» – директор роздрібної торгівлі; приватний підприємець.

У 2006 році обирався депутатом Львівської міської ради від блоку «Український Народний Блок Костенка і Плюща». 

Координатор 1-го батальйону оперативного призначення Національної гвардії України. Народний депутат України VIII скликання, член парламентської фракції партії «Блок Петра Порошенка», колишній член Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики.

Схожі повідомлення

У Новому Роздолі буде! Денний центр із кризовою кімнатою для осіб, які постраждали від домашнього насильства

admin2

Рятувальники побували з рейдом і біля водойм Новороздільської громади

admin2

Медаль для 94-літньої новороздільчанки

admin2

Макс -віртуальний помічник Новороздільського професійного ліцею

admin2

Об’єднання сусідів-ОТГ: підписано Меморандум

admin2

Голова ЛОДА вручив подяки призерам обласних комплексних спортивних Ігор Львівщини

admin2

Залишити коментар