16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

Футбольна команда Новороздільської ДЮСШ – володар бронзових медалей турніру “Кубок Юрія Дрогобича”!

Про успіх своїх вихованців йдеться у повідомленні на сторінці “Новороздільська ДЮСШ” у Facebook:

Вихованці відділення футболу Новороздільської ДЮСШ

стали володарями бронзових медалей престижного щорічного турніру

,, Кубок Юрія Дрогобичаʼʼ,

що відбувався 15-16 березня у м. Дрогобич.

Участь у змаганнях брали 8 колективів

2010 року народження і молодше.

Найкращим гравцем команди визнано

Маркіяна Ратича!

Дякуємо хлопцям і тренерам за самовідданість на футбольному полі!

Так тримати!

Схожі повідомлення

З нагоди Міжнародного дня Дякую мали за честь прийняти Подяку від 8-го батальйону Української добровольчої армії АРАТТА ім. Андрія Гергерта

admin3

ФК “Новий Розділ”: Ми повертаємось!

admin3

«Собачих» проблем декілька, а кому їх вирішувати? Тим часом пси нападають на людей, а у місті повно їхніх «відходів»

admin3

Тротуар з безбарєрним доступом – реалізація проєкту триває

admin2

І знову перемога з “хокейним” рахунком: цього разу ФК “Новий Розділ” розгромив ФК “Дубляни” (Львівський район) з рахунком 7:1. А відтак – наша команда у 1/8 фіналу Кубка Львівської області. Вітаємо!

admin3

У Новому Роздолі Нову пошту шукайте на новому місці

admin2