16.5 C
Lviv
07.12.2023
Новороздільська ОТГ

Реконструкція площі: до кінця року залишилось укласти бруківку. Інші роботи – перехідні, – тож продовжаться у 2022 році. А новорічна ялинка буде встановлена на … «п’ятачку» побіля пам’ятника Тарасу Шевченку

Наче передчуваючи, що зимові холоди можуть з кожним днем наростати, ваш автор у неділю у ФБ- сторінці «Вісника Розділля» подав коротку інформацію: «Реконструкція площі, 5.12.2021р.: перші грудневі морози навіюють тривогу, чи не «заморозяться» роботи. Дай, боже, потепління…». 

І наступного дня, 6 грудня, тему перших  грудневих  морозів  і  ситуацію із реконструкцією площі Героїв Майдану  докладно обговорено   на  апаратній нараді міського голови Ярина Яценко. Як поінформувала  Ярина Володимирівна, за словами  представників  підрядної організації, яка здійснює поточні роботи на центральні площі міста, мінусова температура – не перешкода для укладання бруківки. Утім, серйозніша справа – снігопади, тому слід сподіватися, що вони припиняться і тоді укладання бруківки можна завершити у цьому році.

Щодо інших робіт в рамках реконструкції, то вони з розряду перехідних., тобто таких, котрі будуть продовжені в наступному році. І відповідно, профінансовані  Це, зокрема, освітлення, встановлення лавок  та інші роботи, передбачені в рамках реконструкції.

І на завершення – про новорічну ялинку. Спільно порадившись, відзначила міський голова, прийнято рішення, що міська новорічна ялинка обов’язково повинна бути встановлена. Оскільки на міській площі у зв’язку з реконструкцією це зробити проблематично, тому вирішено встановити «лісову красуню» біля пам’ятника Тарасу Шевченка, але не по центру, а тільки у тому місці, куди може під’їхати автокран, з допомогою якого встановлюватимуть ялинку, прикрашатимуть іграшками та підключатимуть святкове освітлення.

Схожі повідомлення

Загинув за Україну випускник Новороздільського професійного ліцею воїн Мар’ян ПЕРІЙ

admin3

Претенденти на посаду директора ЗОШ №2 – достойні і фахові люди, але ми переконалися, що М. М. Куртий вирізняється особливими управлінськими якостями, спрямованими на ефективне вирішення шкільних проблем

admin3

У день вишиванки – благодійний ярмарок

admin2

Творчі вершини юного художника Колі

admin2

Лікарям та медперсоналу терапевтичного відділення – від вдячних пацієнтів – пенсіонерів

admin3

ДТП на сільській дорозі

admin2

Залишити коментар