16.5 C
Lviv
25.07.2024
Новороздільська ОТГ

Реконструкція площі: до кінця року залишилось укласти бруківку. Інші роботи – перехідні, – тож продовжаться у 2022 році. А новорічна ялинка буде встановлена на … «п’ятачку» побіля пам’ятника Тарасу Шевченку

Наче передчуваючи, що зимові холоди можуть з кожним днем наростати, ваш автор у неділю у ФБ- сторінці «Вісника Розділля» подав коротку інформацію: «Реконструкція площі, 5.12.2021р.: перші грудневі морози навіюють тривогу, чи не «заморозяться» роботи. Дай, боже, потепління…». 

І наступного дня, 6 грудня, тему перших  грудневих  морозів  і  ситуацію із реконструкцією площі Героїв Майдану  докладно обговорено   на  апаратній нараді міського голови Ярина Яценко. Як поінформувала  Ярина Володимирівна, за словами  представників  підрядної організації, яка здійснює поточні роботи на центральні площі міста, мінусова температура – не перешкода для укладання бруківки. Утім, серйозніша справа – снігопади, тому слід сподіватися, що вони припиняться і тоді укладання бруківки можна завершити у цьому році.

Щодо інших робіт в рамках реконструкції, то вони з розряду перехідних., тобто таких, котрі будуть продовжені в наступному році. І відповідно, профінансовані  Це, зокрема, освітлення, встановлення лавок  та інші роботи, передбачені в рамках реконструкції.

І на завершення – про новорічну ялинку. Спільно порадившись, відзначила міський голова, прийнято рішення, що міська новорічна ялинка обов’язково повинна бути встановлена. Оскільки на міській площі у зв’язку з реконструкцією це зробити проблематично, тому вирішено встановити «лісову красуню» біля пам’ятника Тарасу Шевченка, але не по центру, а тільки у тому місці, куди може під’їхати автокран, з допомогою якого встановлюватимуть ялинку, прикрашатимуть іграшками та підключатимуть святкове освітлення.

Схожі повідомлення

Максим Бутченко, менеджер історичного та культурного розвитку палацу Лянццкоронського, про майбутню візію палацу

admin2

Горішненський вертеп заколядував для сімей воїнів-односельців

admin2

„Найвища честь для нас боронити свою країну”, або Ще раз про легендарний 8-й окремий батальйон УДА “Аратта” ім. Андрія Гергерта

admin3

В перший день нового 2024-о року в громаду надійшла допомога для потреб ЗСУ від земляків із США – Ігоря і Світлани ПЕТЛЯК. Щиро вдячні!

admin3

Відкриття новорічної ялинки відбулося цікаво і феєрично. Навіть «Баба Яга» не завадила гарному настрою присутніх. А ще – наша ялинка бере участь у конкурсі «Найкраща ялинка Львівщини -2022»

admin3

Трагедія у Новому Роздолі

admin2

Залишити коментар