16.5 C
Lviv
04.03.2024
Новороздільська ОТГ

Щиро вітаємо нашого учня ВОЛОДИМИРА КОСТУРА з отриманням почесної нагороди – нагрудного знаку Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного “ЗОЛОТИЙ ХРЕСТ”!

Про це йдеться у повідомленні на сторінці “Новороздільський ЗЗСО І-ІІІ ступенів N2” у Facebook: 

Відповідно до Наказу Валерія Залужного від 4 листопада 2023 року наш Захисник відзначений почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України.

Молодший сержант, командир відділення управління 2 батареї 38 дивізіон 63 бригади (частина А3719) Володимир Костур, народився в м.Новий Розділ з 2017 по 2020 роки був учасником антитерористичної операції на сході України, з початком повномасштабного вторгнення 26 лютого 2022 року став на захист України та вступив до лав ЗСУ.

Бажаємо ВОЛОДИМИРУ міцного здоров’я, успіхів та скорішої Перемоги! Божого Вам захисту та підтримки у такій нелегкій і відповідальній службі!

Слава Україні!

Героям Слава!

Схожі повідомлення

Школи Новороздільської громади отримали хромбуки

admin2

Новороздільська поліція «закрила» ялинкового руфера по імені Пєтька

admin2

В рамках німецько – українського проєкту у Новороздільському професійному ліцеї відбувся черговий тренінг та практичний семінар зі зварювання

admin3

Черговий гуманітарний вояж на схід від Новороздільської громади

admin2

РОЗПОРЯДЖЕННЯ №  128

admin3

ВІтаємо з чудовою серією товариських матчів: сьогодні ФК “Новий Розділ” переміг вдома ФК “Гірник” (Новояворівськ) – 2:0!

admin3

Залишити коментар