16.5 C
Lviv
04.03.2024
Україна

“Для мене отримання ІІІ премії у Міжнародному конкурсі молодих піаністів, який відзначався високим рівнем учасників, це великий успіх і міцна мотивація”…

Так прокоментував відомий юний львівський піаніст – віртуоз з новороздільським корінням Олександр КОСТИШИН своє чергове досягнення на 15-му Міжнародному конкурсі молодих піаністів імені Володимира Крайнєва «Харків зустрічає Цюріх» на своїй сторінці у Facebook:

“Участь у 15-му Міжнародному конкурсі молодих піаністів імені Володимира Крайнєва «Харків зустрічає Цюріх», який відбувся у швейцарському місті Устер, була надзвичайною подією. Конкурс вразив високим рівнем учасників та широкою географією: від усієї Європи до США, Китаю та Австралії.

Для мене отримання 3 премії серед такого рівня учасників стало великим успіхом та важливим кроком вперед. Це міцна мотивація продовжувати рухатися далі.

Атмосфера конкурсу була неймовірною. Це було великою честю бути частиною такої престижної події.

Я щиро вдячний всім, хто підтримував мене протягом цього шляху. Ця подія стимулює мою впевненість у досягненні високих результатів та надихає на подальший розвиток”.

ВІ – ТА – ЄМО!!!

Схожі повідомлення

Рада обмежила розповсюдження пластикових пакетів. Деталі закону

admin2

Хто б міг подумати: дві гранати у автівку з поліцейськими кинув переселенець з Харкова. Відкрито кримінальне провадження

admin3

Як працюють перегляди у Телеграм і як їх отримати

admin

Нема невинуватих росіян. Вони всі там пороблені

admin3

Бахмутські Янголи…

admin3

Львівщина: 5-річну дівчинку вкусила кобила

admin2

Залишити коментар