16.5 C
Lviv
24.07.2024
Новороздільська ОТГ

Співуча перлинка Соломійка СУКАНЕЦЬ – лауреатка І премії Міжнародного конкурсу “Віртуози”!

Про великий успіх юної новороздільчанки йдеться у повідомленні на сторінці Новороздільського Будинку титячої та юнацької творчості у Facebook:

Віртуоз – це не просто митець, це той, хто вміє перетворити звичайне в неймовірне, божественне, той, хто володіє неперевершеним рівнем вправності та глибоким розумінням свого мистецтва.

Соломійка Суканець – це співуча перлинка, яка незважаючи на труднощі, прагне до кращого кожного дня і ніколи не зупиняється на досягнутому. Її талант – це постійний розвиток, еволюція, невичерпне джерело натхнення.

В кожному виступі відчувається глибока любов і бажання працювати та займатися улюбленою справою. Вміє переносити свої емоції через своє мистецтво, захоплюючи глядача або слухача у світ краси та енергії.

З радістю оголошуємо , що Соломійка вперше взяла участь у міжнародному конкурсі мистецтв ” Віртуозо” та отримала високе звання лауреата 1 премії. Її ім’я тепер засяє ще яскравіше на міжнародному мистецькому небосхилі.

А вам, Ірино Михайлівно, бажаємо безмежного вдосконалення, нових мистецьких відкриттів і теплого вітру творчості під крилами вдячності та визнання. Нехай кожен новий проєкт буде для вас неймовірною подорожжю в світ вашого власного унікального мистецтва та творчого успіху.

Дякуємо за те, що даруєте нам красу та вражаєте своєю творчістю!

Також дякуємо батькам за підтримку, розуміння та розвиток своєї зірочки.

Мистецький фронт дуже важливий і ми разом наближаємо Перемогу!!!

Схожі повідомлення

Новороздільський РАЦС – реорганізація не змінить умов та графіку роботи

admin2

13 квітня – завершення опалювального сезону в Новороздільській територіальній громаді

admin3

Дайте відповідь на опитування – щодо пам’ятника у Берездівцях

admin2

Історія про те, чого могло б і не бути: 20 дітей військовослужбовців та загиблих Героїв нашої громади відбули у 2-тижневий відпочинок в Італії

admin3

На День міста у двох матчах ФК “Новий Розділ” програв і переміг з однаковим рахунком: юнаки поступилися ДЮФК “Лідер ” – 0:4, а основна команда розгромила ФК “Троянда” (Ходорів) – 4:0

admin3

Дитячу стоматологиню з Рівного, яка била дітей , судитимуть

admin3

Залишити коментар