16.5 C
Lviv
04.03.2024
Новороздільська ОТГ

Свято Олімпійського Прапора і видатні спортсмени у Новому Роздолі

ШКОЛЯРІ НОВОГО РОЗДОЛУ ПІДТРИМАЛИ ЗБІРНУ УКРАЇНИ НА IV ЗИМОВИХ ЮНАЦЬКИХ ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГРАХ

З нагоди IV зимових юнацьких Олімпійських Ігор, що тривають у Республіці Корея, 30 січня в Новороздільській школі №3 ім. А. Гергерта за підтримки Відділення НОК України у Львівській області відбулося Свято Олімпійського Прапора.

В гості до учнів та педагогів завітали заступниця голови відділення НОК України у Львівській області, голова регіонального відділення Олімпійської Академії України Оксана Вацеба; начальник міського управління культури, спорту та гуманітарної політики, депутат Новороздільської міської ради Володимир Засанський; директор місцевої ДЮСШ Ярослав Вацик та майстер спорту міжнародного класу, багаторазовий чемпіон України, призер чемпіонатів Європи та світу з веслування, начальник відділу з питань фізичної культури і спорту Новороздільської міської ради Олександр Придатко, котрого учасники свята довго не відпускали, розглядаючи його особисті медалі та спортивні відзнаки.

Після хвилини мовчання та виконання гімнів, запрошені гості розповіли школярам про міжнародну місію олімпійського руху, про значення занять спортом в житті кожної людини й важливість бути сильними і мужніми у сучасних умовах.

На завершення святкового дійства відбулося відкрите тренування юних волейболістів Новороздільської ДЮСШ, а директор спортшколи Я.І.Вацик наголосив на видах спорту, які культивуються у цьому знаному спортивному закладі – а це бокс, волейбол, футбол, настільний теніс, плавання й пригадав відомих вихованців Новороздільської дитячо-юнацької спортивної школи, яка функціонує від 1967 року, серед яких Андрій Баль, Любомир Вовчук, Володимир Казбан, Ярослав Мостовий, Руслан Мостовий, Вікторія Худа, Христина Гульник (футбол), Вікторія Дельрос, Юлія Голубовська, Тетяна Макогін, Марія Гошилик, Юлія Григоращук (волейбол) та інші.

Лейтмотивом Свята Олімпійського Прапора в Новому Роздолі було бажання перемог усім українським спортсменам і великої Перемоги для усієї країни!

Схожі повідомлення

У Новому Роздолі  із першим сольним концертом виступить YAKTAK

admin2

Чи екологічно безпечно спалювати шини на Гранки-Кутах?

admin2

Громадські пасовища покращилися завдяки обласним субвенціям

admin2

Команда ЗЗСО с. Березина – переможець турніру з міні – футболу! На ІІ місці ДЮСШ Жидачів, на ІІІ – команда АФ “Розділля”

admin3

Укрупнення районів та створення ОТГ – які труднощі?

admin2

Авто – з-під храму на фронт

admin2

Залишити коментар