16.5 C
Lviv
14.04.2024
Новороздільська ОТГ

Автомобіль воїнам від школи №5

З Новороздільської громади на фронт передали черговий автомобіль

Пригадуєте смачний і барвистий кількаденний ярмарок на подвір’ї 5-ї школи з нагоди ювілею? Його метою, як і інших благодійних заходів, які організували учні та вчителі Новороздільського ЗЗСО №5, було придбання евакуаційного автомобіля для 54 ОМБ ЗСУ, в складі якої боронить нашу землю.новорозділець Ярослав Чикота.

Мети досягнуто – 22 листопада на подвір’ї Новороздільського ЗЗСО №5 освятили евакуаційний автомобіль, придбаний за кошти, зібрані на благодійних заходах. Окрім автомобіля, передали також продукти, консерви та інші необхідні речі для наших воїнів.

Дякуємо керівництву Новороздільського ЗЗСО №5, працівникам, вчителям, дітям та батькам за неоціненний вклад у перемогу ЗСУ. Окрема подяка отцям-сальваторіанцям за доставку автомобіля, отцям Івану Рибку та Дам’яну Панков’яку за освячення та молитву, та всім, хто долучився до збору коштів.

Схожі повідомлення

Співчуття директору школи….

admin2

Сьогодні спільно з UNISEF провели у місті СІМЕЙНИЙ ФЕСТИВАЛЬ. Свято вдалося, що видно на фото. Дякуємо організаторам та ЗСУ !

admin3

У Тужанівцях на благодійному концерті зібрали кошти для Вікторії Полюги

admin2

НЕ СУМУЙ, ДИТИНО, ЩО НЕМАЄ ТАТА…

admin3

Сізіфів труд, або Коли  встановлять стандартну кришку на  колодязь побутової каналізації поблизу  під’їзду будинку по вул. Винниченка,15?

admin3

Благоустрій “кільця” на Березині

admin2

Залишити коментар