16.5 C
Lviv
27.05.2026
«Вісник Розділля»
Львівщина

Штраф за браконьєрство – на Дрогобиччині вбили червонокнижну тварину

На Дрогобиччині браконьєри вбили лося червонокнижного

В ході проведення заходів із запобігання та виявлення адміністративних правопорушень при недотриманні або порушенні вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища на території Дрогобицького району, в лісових мисливських угіддях виявлено незаконно добуту тварину – самця лося, занесеного до Червоної Книги України. На місце події прибули фахівці Державної екологічної інспекції у Львівській області, слідчо-оперативна група Дрогобицького РВП ГУНП у Львівській області, Держспоживслужба, лісова охорона та користувач мисливських угідь.

Порушника встановлено та складено адміністративні протоколи відповідно до КУпАП за статею 85 (Порушення правил використання об’єктів тваринного світу, ч.2. «Повторне порушення правил полювання (полювання без належного на те дозволу, в заборонених місцях, у заборонений час, забороненими знаряддями або способами, на заборонених для добування тварин) чи таке, яке мало наслідком добування, знищення або поранення тварин») та статтею 90 (Порушення вимог щодо охорони видів тварин і рослин, занесених до Червоної книги України або які охороняються відповідно до міжнародних договорів України, або які внесені до переліків рідкісних видів тварин і рослин, або які мають особливу наукову, природоохоронну та іншу цінність, або є такими, що перебувають під загрозою зникнення на відповідній території), ч.2.

Відповідно до Постанови № 1030 від 07.11.2012 «Про розмір компенсації за незаконне добування, знищення або пошкодження видів тваринного і рослинного світу, занесених до Червоної книги України, також за знищення чи погіршення середовища їх перебування (зростання) зі змінами, спеціалістами Державної екологічної інспекції у Львівській області проведено розрахунок розміру збитків, завданих внаслідок порушення законодавства в галузі мисливського господарства та полювання на суму 130 000 грн????

Схожі повідомлення

Палац Жевуських – Лянцкоронських у селищі Розділ сьогодні продали з аукціону за 20 мільйонів грн

admin3

Миколаївська міська та Підкамінська селищна територіальні громади отримали кошти на відкриття відділень підтриманого проживання

admin3

Відбулося жеребкування чвертьфінальних пар, які змагатимуться за Кубок Львівщини – 23.  ФК «Новий Розділ»  випала «доля» зіграти із найзапеклішим нашим суперником впродовж крайніх 50-и років – ФК «Цементник»

admin3

Кубок Львівщини-2024: у фіналі зіграють ФК “Миколаїв” та ФСК “Гірник”(Новояворівськ)

admin3

Судитимуть керівників комунального підприємства, обвинувачених у забрудненні земель курортного селища Славське Львівської області

admin3

На Львівщині судитимуть зловмисників, які незаконно використовували чужу технологію виготовлення вентиляційного устаткування і “заробили” понад 10 мільйонів грн

admin3