16.5 C
Lviv
16.04.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

Шановні наші захисники та захисниці! 

Щиросердечно вітаю Вас з професійним святом – Днем Збройних Сил України! Нині Україна пишається своїм військом і довіряє йому. На наших військових покладена священна місія – боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу. Історія Української держави і її Збройних Сил свідчить про те, що вони з честю виконують її. А народ відповідає на це любов’ю та пошаною. Сила та міць української держави – у єдності армії та народу, тому прийміть найщиріші вітання до Вашого професійного свята і й надалі своєю важливою справою нагадуйте всьому світові про те, що Україна у надійних руках.

       В умовах збройного конфлікту на сході нашої країни українське військо відродилося, пройшовши шляхами випробувань, зміцніло, здобуло безцінний досвід у запеклих боях.

       Шановні військовослужбовці та ветерани від усієї душі зичу Вам міцного здоров’я, щедрої долі, затишку в родинах, довгоочікуваного миру, сили й наснаги в усіх ваших справах, непохитного оптимізму та незламної віри в щасливе майбутнє!

Бажаю Вам високих злетів і м’яких посадок, радості і добра, здійснення усіх найзаповітніших мрій і сподівань, завзяття, наснаги у відповідальній, але почесній службі на благо народу України!

Від всього серця зичу перемоги та миру Вам, дoрoгі захисники нашої держави, подальших успіхів у вдoскoналенні бoйoвoї майстерності, добра та достатку. Ваша мужність та сила духу здатні пoдoлати будь-які перешкоди. 

         Хай Господь Бог допомагає Вам та Вашим родинам, щастя та Божої милості всім Вам! 

         Слава Україні! Героям Слава!

З повагою – міський голова Ярина Яценко

Схожі повідомлення

Наші, роздільські! Ірина Фольта, медик батальйону особливого призначення “Карна” Нацгвардії, кавалерка Ордену Княгині Ольги ІІІ ступеня, рятує тих, хто рятує всіх нас!

admin3

Важливо! Кортеж з тілом воїна Лизака Ігора Ярославовича зустрічаємо сьогодні орієнтовно о 17:00 годині на «Алеї Героїв»

admin3

24 лютого  Росія о 5-й годині ранку   розпочала війну проти України. 23-й раз, починаючи з ХУІ століття. Цього разу – востаннє,  бо ми її за підтримки цивілізованого світу знищимо. Як реагував Новий Розділ…

admin3

«Велике переселення» у смт. Розділ

admin2

У ” домашньому” матчі півфіналу Львівської області серед юнаків ФК”Новий Розділ” поступився команді ЛСК “Погонь” (Львів) з рахунком 0:2

admin3

Звернення спільноти “Ми разом” до небайдужих з проханням долучитися до плетіння маскувальних сіток для ЗСУ

admin3