16.5 C
Lviv
07.12.2023
Новороздільська ОТГ

ФК “Новий Розділ” – ФК “Миколаїів”- 0:4: гарячий матч – холодний душ…

Ось і добіг завершення звитяжний “марафон” молодої диво – команди ФК “Новий Розділ” у цьогорічному футбольному сезоні, яка сьогодні зазнала нищівної поразки від ФК “Миколаїв” на “рідному” стадіоні. А відтак, зафіксувала “поріг можливостей”, якого їй вдалося досягнути на другому році створення клубу. Такий собі, до певної міри, “холодний душ”. Але таки до певної міри…

Для тих , хто не надто слідкував за перебігом низки цьогорічних турнірів. у яких брала участь новороздільська команда під проводом головного тренера Андрія Гарапця, нагадаємо “віхові” вершини – ФК “Новий Розділ” завоював Кубок Мікльоша і здобув титул чемпіона Третьої ліги Львівської області. А в змаганні команд – “важковаговиків”, які вступили у суперництво за здобуття престижного Кубка Львівської області -2023, новороздільці почергово перемогли команди Прем”єр – ліги Львівської області – ФК “Мостиська” та ФК “Рух-3” (м.Львів). Такі показники, як кажуть, дорого вартують. Але насамперед свідчать, що новороздільський клуб демонструє стабільний поступ у вищий ешелон еліти обласної футбольної спільноти.

Сьогоднішінй суперник у поєдинку 1/4 фіналу Кубка Львівщини – 2023 – ФК “Миколаїв”- , який, нагадаємо вболівальникам, завоював друге місце у цьогорічній першості Прем”єр – ліги Львівської області, своєю потужною грою “проілюстрував”, що в цьому ешелоні грають справді найкращі, найвмотивованіші.

Авже ж, що так! Але ж і згадані вище попередні “кубкові” перемоги ФК “Новий Розділ” над командами прем”єр – ліги свідчать про значний потенціал новороздільського клубу. Потужний і ще не вповні розкритий.

Тож, завершую новелу про сьогоднішній матч на оптимістичній ноті – цьогорічний сезон новороздільська команда провела на дуже високому рівні. А крайній збій чітко конкретний і означає, що команді, аби досягнути поставленої мети, потрібно і надалі терпеливо і системно вдосконалювати свою ігрову майстерність і фізичну форму. Ці чинники – запорука поступу до подальших вершин.

Дякуємо гравцям, тренерському штабу та правлінню ФК “Новий Розділ”.

Іван БАСАРАБ

Фото Оленки МОТИЧАК

Схожі повідомлення

Новороздільська громада вшанувала світлу пам”ять невинно убієнних Голодоморами мільйонів українців

admin3

Знову – крадіжка велосипеда

admin2

Висока відзнака директора Новороздільського професійного ліцею

admin2

Рятувальники Нового Роздолу отримали спонсорську допомогу

admin2

У бою загинув “араттівець”

admin2

Про «ковідну» ситуацію у Новороздільській громаді

admin3

Залишити коментар