16.5 C
Lviv
23.06.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

“Не забувати нещасні жертви. І не дозволити більше з голоду, більше нікому вмерти …”

Про це у річницю вшанування жертв Голодоморів в Україні, вчинених російською комуністичною імперією зла, з нагоди якої сьогодні на міському Майдані відбувся вечір – реквієм , повідомляє на своїй офіційній сторінці у Facebook очільниця Нового Роздолу Ярина Яценко :

Бабуся вчила мене цілувати хліб і казала, що, як би не було добре, все має властивість в одну хвилину змінюватися на гірше. До цього завжди треба бути готовому.

Сьогодні – День пам’яті жертв голодомору. Страшна трагедія, яка назавжди змінила самоусвідомлення українців.

Запалімо свічку у своєму вікні, щоб зберегти пам’ять про мільйони невинних жертв.

…«Не допускати у серце холоду.

Не забувати нещасні жертви.

І не дозволити більше з голоду,

більше нікому

вмерти…»

Ірина Рубець

Схожі повідомлення

Фонд “Рідня” надав подарунки дітям воїнів

admin2

Оцінку дій в. о. директора ЗОШ №2 М. М. Куртого стосовно мого звільнення дав суд. Чи може такий керівник і надалі очолювати школу?

admin3

Новороздільський Маестро з яскравим неповторним стилем – таким він залишиться в пам’яті

admin2

Запрошуємо на сімейний тенісний турнір у Новому Роздолі

admin2

Видатки на одного мешканця у територіальних громадах Львівщини: Новороздільська ОТГ – не в перших рядах, але і не в останніх…

admin3

Михайло ТУРЯБ: «Виконувати поставлене завдання у Дружківській територіальній  громаді  Донецької області через  ворожі обстріли було непросто, але наша бригада якісно виконала роботу, за що і була відзначена подяками…»

admin3