16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

“Не забувати нещасні жертви. І не дозволити більше з голоду, більше нікому вмерти …”

Про це у річницю вшанування жертв Голодоморів в Україні, вчинених російською комуністичною імперією зла, з нагоди якої сьогодні на міському Майдані відбувся вечір – реквієм , повідомляє на своїй офіційній сторінці у Facebook очільниця Нового Роздолу Ярина Яценко :

Бабуся вчила мене цілувати хліб і казала, що, як би не було добре, все має властивість в одну хвилину змінюватися на гірше. До цього завжди треба бути готовому.

Сьогодні – День пам’яті жертв голодомору. Страшна трагедія, яка назавжди змінила самоусвідомлення українців.

Запалімо свічку у своєму вікні, щоб зберегти пам’ять про мільйони невинних жертв.

…«Не допускати у серце холоду.

Не забувати нещасні жертви.

І не дозволити більше з голоду,

більше нікому

вмерти…»

Ірина Рубець

Схожі повідомлення

Два воїни

admin3

Отець Василь РЕПІНЬОВСЬКИЙ – любов, молитва, благодать… Долучайтеся до памятних слів отця!

admin2

Директор «Нафтогаз Тепло» Ф. Шевченко зустрівся з депутатами

admin2

Blockbuster cinema Новий Розділ (у приміщенні  МБК “Молодість”, 2-й поверх) запрошує у світ кіно

admin3

З ювілеєм, рідна школо!

admin2

«Щаслива християнська сім’я – запорука майбутнього України»

admin2