16.5 C
Lviv
24.07.2024
Новороздільська ОТГ

Про 38-му сесію і опалювальний сезон

38-ма сесія Новороздільської міської ради відбулася 19 жовтня. Оскільки у громаді Дні жалоби, розпочали з хвилини пам’яті за полеглими Героями Дмитром Польовим, Денисом Гарбажем і усіма, хто загинув у боротьбі за Україну.

Одним з питань, які розглядалися на сесії, були зміни до Програми благоустрою, а саме – виділяють додатково 50 тис грн на благоустрій Алеї Героїв, на влаштування інформаційних стендів (48 штук) навколо флагштоку з державним прапором, із фото новітніх Героїв нашої громади, котрі полягли на війні з ненависним російським ворогом. Організація, котрі виготовляє банери, робить їх по собівартості, оскільки вважає не на часі мати зиск зиск з таких замовлень. Таке рішення визріло на зустрічі керівників міської ради з родинами полеглих Героїв.

Прийняли у комунальну власність, для потреб КП “Розділжитлосервіс”, транспортний засіб, бус Volskwagen, який передали як гуманітарну допомогу товариство отців-сальваторіанців з Польщі. Отець Дам’ян з костелу с. Берездівці і друзі-сальваторіанці активно підтримують нашу громаду постійно, за що їм велика вдячність.

Виділено кошти на ремонт системи опалення у школі с. Березина і на ремонт даху у школі смт. Розділ. Додатково виділили кошти, 300 тис грн, управлінню соціального захисту населення на виплату одноразової допомоги воїнам, котрі отримали поранення на війні: протягом цього року уже використали 300 тис грн на такі потреби і вже на 132 тис грн є наступні заявки.

Депутати підтримали рішення про визнання переможцем конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку “Новороздільський індустріальний парк”. Ним став Консорціум “Центр інвестиційно-промислового розвитку”, свого роду об’єднання кількох підприємств. Засновниками компанії вказані – ТДВ «Міжнародний центр інституційного розвитку», ГО «Міжнародний фонд сприяння інвестиціями», ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Горизонт – НР». Серед партнерів, які хочуть стати учасниками Новороздільського індустріального парку: ТОВ «Тала Вода +» – виробництво біоактивної лужної води; ТОВ «Фундсад» – переробка фундуку; ТОВ НВП «Карат» – виробництво меліорантів; НВ ТОВ «Сінта» – виробництво органічних добрив; ТОВ «Конвектор КМ» – виробництво конвекторів.

Консорціум представив програму інвестиційної діяльності на 130 млн грн, у якій видалення зелених насаджень на території індустріального парку, внутрішні дороги і стоянки для автотранспорту, будівництво мереж електро-, водо-, газо-, тепло-постачання, водовідведення і каналізації, зв’язку усіх видів, під’їзні дороги і тротуари з освітленням, землевпорядна документація, огорожа території тощо. Виступили представник науково-технічної асоціації, керівник однієї з компаній, яка планує зайти і працювати в нашому індустріальному парку , – НВ ТОВ “Сінта” Тимур Лєвда, який наголосив, що має методи перетворення наших вапняків із вмістом сірки на добрива для розкислення грунтів, і керівник Консорціуму Сергій Матвєєв.

На завершення міський голова Ярина Яценко відповіла на запитання, коли у Новому Роздолі розпочнеться опалювальний сезон. “Лікарня і дитячі садочки у смт. Розділ та Берездівці, які мають технічні можливості, запускають опалення сьогодні, 19 жовтня. Місто чекає готовності ТОВ “Нафтогаз-Тепло”. Вони офіційно заявили, що ТЕЦ готовий до початку опалювального сезону, але на тепломережах є три пориви: біля школи №5, на вул. Винниченка і біля Новороздільського ліцею ім. В.Труша, тому не можуть дати тиск в систему. Наразі вирішили подати воду в мережі, КП РЖС відкривають вентилі, щоб перевірити, де є втрати теплоносія. Попередньо, запуск тепла відбудеться у понеділок, 23 жовтня. І то ще залежатиме від погодних умов. Оскільки прогноз погоди показує чергове потепління, свого роду “бабине літо”, і Новояворівськ уже відмінив запуск тепла з 19 жовтня”.

* * *

Присутні на сесії мешканці громади поцікавилися, коли буде встановлена огорожа біля дитячого садочку №5. Ця тема є на контролі, – зауважила міський голова. – навіть виготовлено кошторис на роботи. Але через військовий стан наразі такі роботи не фінансуються. Як тільки дадуть дозвіл, візьмемося за цю проблему. Попередньо встановили огорожу навколо дитячого садочка №2 “Берізка”. 5-й наступний на черзі.

Схожі повідомлення

Інформаційний рейд надзвичайників у Новому Роздолі

admin2

У бою загинув “араттівець”

admin2

Вишиванки видатних українців у виконанні Лесі Демчук

admin2

Наші ЗАХИСНИКИ їдуть на схід: ми їм трішки довантажили своєї допомоги…

admin3

Євген РОЗЛУЦЬКИЙ: три поєдинки – три перемоги достроково! На чемпіонаті Львівської області з боксу новорозділець, який представляв міську ДЮСШ, завоював перше місце!

admin3

На контролі – облік громадських криниць, артезіанських свердловин та захаращених річищ

admin3

Залишити коментар