16.5 C
Lviv
03.03.2024
Стрийщина

Ігор Ліскі – український інвестор і візіонер з Луганська, який у 2014 році втратив майже весь бізнес на окупованому Донбасі та відбудував 7 заводів з нуля (Ігор Ліскі).

Про Ігоря Ліскі, голову наглядової ради інвестиційної компанії EFI Group – нового власника пам”ятки – палацу Жевуських та Лянцкоронських у смт Розділ – докладно у повідомленні на сторінці Палац Розділ / Rozdil Palace у  Facebook. 

???? 7 ФАКТІВ ПРО ГОЛОВНЕ! ІГОР ЛІСКІ – це:

◽️ Голова наглядової ради інвестиційної компанії EFI Group

◽️ Співзасновник незалежного аналітичного центру «Украінський інститут майбутнього» (UIF);

◽️Співінвестор унікального соціального інноваційного проєкту на засадах імпакт-інвестицій Promprylad.Renovation;

◽️ Понад 20 років досвіду в залученні українських та міжнародних інвестицій в економіку України;

◽️ Greenfield та Brownfield проєкти у промисловому виробництві, healthcare та medtech, ІТ, паперовій, харчовій та деревообробній промисловості, постачанні сільськогосподарської продукції;

◽️ Ефективна реалізація інвестиційних проєктів з партнерами з Канади, Австрії, Німеччини, Великобританії, Нідерландів та ін.

◽️ Дві вищі освітні ступені: з міжнародної економіки та з права. Закінчив програму Executive MBA в Said Business School Оксфордського університету.

???? КЛЮЧОВІ ПРОЄКТИ

◽️ Житомирський картонний комбінат

Входить у трійку лідерів у Східній Європі та виробляє 240 млн одиниць литої тари, 75 тисяч тонн паперу і 24 млн квадратних метрів гофрованої тари на рік.

◽️ BEEHIVE

Найсучасніший в Україні завод, який займається виготовленням меду та експортом продукції із доданою вартістю за кордон. Компанія BEEHIVE стала першою українською торговою маркою меду, що експортується в ЄС, США, Канаду та Японію.

◽️ FEEDNOVA

Найбільше в країні виробництво високопротеїнових кормових добавок для сільськогосподарських та домашніх тварин. Компанія працює на засадах циркулярної економіки та гарантує екологічну безпеку регіону.

◽️ DOC.ua

Найбільший онлайн-хаб країни, що надає зручний доступ до медичних сервісів. Сьогодні це – 16000+ лікарів, 4000+ клінік, 6200+ аптек, 650+ лабораторій, 500+ діагностичних центрів, та понад 332 000 відгуків реальних пацієнтів.

◽️ Forest Technology

Український виробник і експортер пиломатеріалів, погонних виробів і паливних гранул із сосни. Завод компанії у 2022 було атаковано та ледь не повністю знищено ракетами російських загарбників і того ж року відновлено власними ресурсами.

◽️ Sem Ecopack

Єдине підприємство в Україні з виробництва екологічно чистого пакування, що створило альтернативу майже для всієї пластикової упаковки від харчових до промислових продуктів. Відповідальний виробник, який дотримується принципів Індустрії 4.0.

Схожі повідомлення

Нападників на салон краси у Львові затримано

admin2

«Львівщина першою в Україні почала перехід на вибірковий спосіб рубок у лісах», – Юрій Холод

admin3

Сьогодні, 2 листопада, Львів прощається з чотирма Героями

admin2

Оперативник затримав юних грабіжників у ТРЦ

admin2

Троє людей постраждали в пожежі на Червоноградщині

admin2

У Ходорові 29-річний мешканець Стрийщини убив 64-річного господаря будинку з мотивів помсти. Поліцейські затримали підозрюваного за лічені дні

admin3

Залишити коментар