16.5 C
Lviv
18.05.2024
Львівщина

Підприємці Львівщини та Німеччини посилюють співпрацю

10 жовтня 2023 року

Зустріч з німецькими підприємцями

Зустріч з німецькими підприємцями

Делегація німецьких бізнесменів відвідує Львівщину. Вчора, 9 жовтня, в межах візиту вони зустрілись із представниками бізнес-середовища області та організацій, які сприяють його розвитку.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Львівської ОВА з посиланням на Департамент економічної політики.

«Кожен візит наших міжнародних партнерів в Україну, та зокрема нашу область в умовах воєнного стану – це свідчення того, що ми на правильному шляху та наша перемога близько. Війна поставила перед нами надзвичайно багато викликів, проте – це також можливість переглянути економічні пріоритети, потенціал та шляхи розширення економічного партнерства»,- зазначив під час зустрічі перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик.

Він зупинився на Програмі підтримки  бізнесу, яку запровадила Львівщина від початку повномасштабного вторгнення. Зокрема, вона покликана сприяти виходу підприємців, в тому числі релокованого бізнесу, на нові ринки, а також про роботу офісу супроводу інвестора.

«Однією з найбільших наших переваг є індивідуальний підхід до інвестора. Негаразди бізнесу – це наші негаразди і перемоги бізнесу – наші спільні перемоги. І хочеться, щоб було якомога більше перемог, а це – якісно організованих та реалізованих проектів. Для Львівщини – це зокрема проекти у кооперації з німецьким бізнесом», – додав перший заступник.

Відповідаючи на запитання німецької сторони, Андрій Годик також додав, що Україна, зокрема Львівщина працюватиме лише з бізнесом, який не перебуває під санкціями і не фінансує російський тероризм.

«Наш пріоритет – це наша перемога. Нам принципово важливо і ми раді тому бізнесу, який заявив про свою позицію щодо російської агресії щодо України і не підтримує ворога, зокрема в економічному плані. І ми раді бізнесу, який не є під санкціями, а також не належить до бізнесу, який фінансує тероризм».

У складі німецької делегації – більш як десяток керівників підприємств та організацій з різних сфер, зокрема тих, що стосуються питання безпеки бізнесу.

«Ми зараз аналізуємо те, що тут відбувається і в майбутньому сподіваємось, що будемо вести тут бізнес і більше компаній будуть сюди після нас приїздити», – зазначили представники німецького бізнесу.

Про економічний потенціал Львівщини розповів керівник департаменту економічної політики Львівської ОВА Степан Куйбіда.

«Економіка Львівського регіону є диверсифікована. Тобто всі галузі перебувають в стабільному стані і не має значних диспропорцій. Найбільшу частку займає агропромислова продукція і супутні продукти від неї, будівельна індустрія та інженерія, машино- та приладобудування, а також креативні індустрії та ІТ сфера. Львівщина сьогодні це 2,5 млн населення, з якого 55% є економічно активним. Ми розуміємо наскільки важливі кадри для виробничих підприємств для підприємств і загалом дуальна форма освіти, відтак на території області працює 49 професійно-технічних навчальних закладів, які забезпечують кадрами галузі нашої економіки»,- зазначив він.

Зупинились на питанні розвитку логістики, енергоефективності, експорту.

«Ми чітко розуміємо, що таке ринки європейського союзу та наскільки важливими є питання стандартизації та сертифікації, щоб працювати на них», – наголосив Степан Куйбіда.

Німецька сторони також висловила готовність співпрацювати з Львівщиною у напрямі лікування та реабілітації військових та цивільних, які постраждали від російського ворога.

Підприємці обговорили подальші напрями та кроки співробітництва. 

Схожі повідомлення

У Львові поліцейські оперативно затримали зловмисника, який зухвало пограбував літнього чоловіка в під’їзді будинку на вул. Володимира Великого

admin3

На Львівщині поліцейські затримали адвоката під час одержання хабаря за вплив на суд

admin3

Захисника «Руху», уродженця Нового Роздолу Віталія Романа хочуть клуби з Англії, Бельгії, Німеччини і Нідерландів

admin3

За тиждень на Львівщині зафіксували майже 200 випадків захворювання на COVID-19

admin3

У Львові працює ППО, пролунали вибухи

admin3

Повітряна тривога: скільки раз і годин звучала за рік минулий. На Львівщині. І по Україні

admin2

Залишити коментар