16.5 C
Lviv
01.03.2024
Львівщина

Донорам – квитки у музеї і театри

На Львівщині стартувала акція «Здавай кров – надихайся культурою!»

В умовах акції кожен донор може отримати безкоштовний квиток в один з обласних закладів культури на вибір. Для цього потрібно упродовж травня здати кров у Львівському обласному центрі служби крові.

Учасниками акції є 8 обласних музеїв, а також Львівський Національний Академічний театр опери та Балету, Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької, Львівська національна філармонія. їх донори можуть відвідати безкоштовно після здачі крові.

Як відбуватиметься акція:

????????Після здачі крові донор отримує сертифікат на відвідування одного з музеїв (прийти у будь-який робочий день музею на ваш вибір);

????????Або можна обрати квитки у Львівську національну оперу чи Львівську національну філармонію на конкретну виставу чи концерт обравши зручну дату.

Обласний центр крові приймає донорів з 8:30 до 13:00, з понеділка по п’ятницю, на вулиці Пекарській, 65, у Львові.

Донорами можуть стати особи віком від 18 до 60 років, без хронічних захворювань, які не хворіли та не вживали ліки впродовж останніх 14 днів (антибіотики, противірусні, протизапальні), мають нормальний артеріальний тиск.

Ініціювали акцію Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА, Департамент комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОДА, опікунська рада Львівського обласного центру служби крові.

Детальніше: https://bit.ly/3LlSJaD

Схожі повідомлення

Резонанс довкола наказу про перевірку документів у військовозобов’язаних: у Львівській ОВА дали роз’яснення

admin3

Чотири рази «журналіст» ігнорував повістки…

admin3

У Львові поліцейські оперативно затримали зловмисника, який зухвало пограбував літнього чоловіка в під’їзді будинку на вул. Володимира Великого

admin3

Пластуни Львівщини розпочали новий пластовий рік

admin3

Фонд Порошенка профінансує відбудову Музею Шухевича, знищеного російським “шахедом”

admin3

На підставі фіктивного рішення суду зловмисники незаконно заволоділи нерухомістю в історичній частині Львова : колишньому голові райсуду повідомлено підозру

admin3

Залишити коментар