16.5 C
Lviv
15.07.2024
Львівщина

Головна редакторка газети «Наш край» (Мостиська) Галина Сорока віддала свою премію переможниці обласного конкурсу журналістських робіт на придбання квадрокоптера для підрозділу ЗСУ, де служить сапер – земляк Олег Саїк

Як йдеться у повідомленні пресслужби Львівської ОВА, головна редакторка газети «Наш край» (Мостиська) Галина Сорока, яка з матеріалом «Кшиштоф Мушак – воїн, азовець, патріот України!» перемогла у цьогорічному обласному конкурсі журналістських робіт імені Героя України Тараса Матвіїва у номінації «Матеріал, розміщений в друкованому медіа» передала кошти, які передбачені перемогою, на потреби Збройних сил України.

Як розповів начальник Львівської ОВА Максим Козицький за сприяння волонтера Олега Гіса премія пані Галини перетворилася на квадрокоптер для військового підрозділу, де служить військовий з Черневого – сапер Олег Саїк. Чоловік з 2015 року перебуває на військовій службі, нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Нагадаємо, у серпні у Львівській ОВА нагородили переможців обласного конкурсу журналістських робіт імені Героя України Тараса Матвіїва.

Схожі повідомлення

Юрій ХОЛОД: Щодо зникнення гуманітарного вантажу на понад 33 мільйони

admin3

На Львівщині вшанували пам’ять Героїв Крут

admin3

15 травня 2024 року у Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся круглий стіл «Боротьба за збереження національної державності: традиції та перспективи», присвячений пам’яті визначного історика і державного діяча Івана Кревецького

admin3

Топ-10 українських сортів яблук

admin2

Про виступ Олександра Костишина у Львівському органному залі

admin3

Повітряна тривога: скільки раз і годин звучала за рік минулий. На Львівщині. І по Україні

admin2

Залишити коментар