16.5 C
Lviv
29.02.2024
Львівщина

ПФУ: фінансування пенсій травня відбувається за графіком

15 травня 2023 року.

ПФУ

Пенсійним фондом України продовжується фінансування виплати пенсій за травень.

Станом на 12 травня пенсіонерам Львівської області на пенсійні виплати спрямовано 1 663,7 мільйона гривень, що становить 52,6 % місячної потреби, йдеться у повідомленні пресслужби Львівської ОВА (ОДА).

“Водночас повідомляємо, на виплату житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу жителям області в травні спрямовано 173,7 млн грн, на страхові виплати – 172,9 млн грн, в тому числі 48,5 млн грн – на оплату лікарняних”, – зазначили в Головному управлінні Пенсійного фонду у Львівській області.

Довідково:

Станом на перше травня на обліку в Головному управлінні Пенсійного фонду України у Львівській області перебуває 662 370 одержувачів пенсій, з них 33 603 особи – пенсіонери силових відомств; 102 872 одержувачів житлових субсидій; 76 357 одержувачів пільг; 15 127 одержувачів страхових виплат. У травні поточного року надано 31 527 послуг особам, які звернулися до Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області.

Схожі повідомлення

Оновлена будівля колишньої початкової школи смт. Розділ шукає господаря

admin2

Повітряна тривога: скільки раз і годин звучала за рік минулий. На Львівщині. І по Україні

admin2

У Стрийському районі діяло підпільне виробництво пального у промислових масштабах: правоохоронці Львівщини оголосили підозру організаторам

admin3

Змінено правила продажу алкоголю у Львівській області

admin3

Історії з фронту: як викладач «Львівської політехніки» Михайло Галущак служить у лавах королівської бригади

admin3

«Моя головна мотивація – щоб ця нечисть не ходила по нашій землі», – жінка-доброволець зі Стрия, яка пройшла відбір у бригаду #Лють

admin3

Залишити коментар