16.5 C
Lviv
28.05.2024
Новороздільська ОТГ

Творчі вершини юного художника Колі

Культурне життя в кризу важливе як ніколи. Кіно, музика, театр, виставки, фестивалі їжі та інші світські радощі не тільки відволікають, а й дають можливість трансформувати негативну енергію в позитивні переживання. Так само, як і хобі.

Важливо робити те, що має сенс для вас, – стверджує “Майстерня творчих ідей”, яка працює у Новому Роздолі, під керівництвом художниці Анни Фігурської

Заняття із живопису дають неймовірні результати.

Зокрема, учні продовжують здобувати перші місця у Всеукраїнських і Міжнародних конкурсах.

Коля Антошків отримав диплом І ступеня ІІ Всеукраїнського багатожанрового конкурсу мистецтв “Диво-мрія” за малюнок “Дари літа”, відзнаку VI інтернаціонального конкурсу “Star time” за малюнок “Білі гриби” і нагороду конкурсу “Моя мистецька Україна”.

“Вітаємо нашого талановитого Антошків Колю!!!???? Пишаємося та бажаємо й надалі підкорювати творчі вершини”, – вітає “майстерня творчих ідей”.

До речі, вона працює щосуботи о 10:00.

Деталі за тел. 0967129147

Схожі повідомлення

День родини в АФ “Розділля”: неймовірна атмосфера, захоплюючий матч команд батьків і дітей. Дякуємо усім!

admin3

На реконструкцію парку біля новороздільського озера заплановано виділити 1 млн 800 тис. грн. Але рішення на сесії ЛОР ще не прийнято

admin3

Поточна ситуація стосовно графіків вимкнення електроенергії у Новому Роздолі: коментар Ярослава ЛЕСЮКА – директора філії “Новороздільські електромерережі” ТОВ “Нафтогаз Тепло”

admin3

Мирна акція у с.Гранки-Кути – історія давня, яка набирає обертів

admin2

В будинку №27  по пр. Шевченка сусід затопив сусіда з нижнього поверху. Комісія встановила джерело  затоплення, однак винуватець побутового інциденту  чомусь не поспішає компенсувати завдані збитки

admin3

Щиро вітаємо нашого учня ВОЛОДИМИРА КОСТУРА з отриманням почесної нагороди – нагрудного знаку Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного “ЗОЛОТИЙ ХРЕСТ”!

admin3

Залишити коментар