16.5 C
Lviv
03.03.2024
Новороздільська ОТГ

“Нафтогаз-тепло” – заміна тепломереж і ремонти на ТЕЦ

Надважкі та надважливі ремонтні роботи на теплових мережах тривають в Новому Роздолі.

????На проспекті Тараса Шевченка, 34 працівники цеху теплових мереж Новороздільської ТЕЦ замінюють аварійну ділянку магістрального трубопроводу ДУ-500. Ремонтникам доводиться працювати у складних умовах обмеженого котловану. Адже заміна аварійної ділянки тепломереж відбувається між проїзною частиною дороги та міською забудовою.

«Це вже друга частина аварійної ділянки тепломереж на проспекті Шевченка. В минулому році ми замінили пошкоджену частину трубопроводу, який пролягав під проїжджою частиною. Цього року ми продовжуємо оновлювати тепломережу. Складність цьогорічній роботі додають високовольтні кабелі, які прокладені поруч, та трубопровід водопостачання, тому копати у багатьох місцях доводиться вручну, щоб не пошкодити мережі. До опалювального сезону плануємо на цій ділянці замінити понад 40 метрів труби»,- розповів Олег Николин, начальник цеху теплових мереж Новороздільської ТЕЦ.

????Тривають ремонтні роботи і на Новороздільській ТЕЦ. За словами головного інженера Новороздільської ТЕЦ Юрія Овсяка обладнання теплоелектроцентралі вже на понад 70% підготовлено до опалювального сезону. За останні 3 місяці працівники ТЕЦ завершили ремонтні роботи на:

✅Трьох теплових котлах (готові до роботи в осінньо-зимовий період)

✅Трансформаторі зв’язку № 1.

✅Завершені ремонтні роботи на мережних підігрівачах №1, 2, 3.

????До початку опалювального сезону також буде підготовлено відділення підготовки та редукування паливного газу.

Усі роботи проводяться згідно затвердженого графіку ремонтів та будуть завершені до початку опалювального сезону

Схожі повідомлення

Станківці-Тужанівці: Церква на горбочку

admin2

Чергова ХІХ сесія Новороздільської міської ради скликається на 27 січня

admin2

Андрій ГАРАПЦЬО:«Якщо судити по грі,  то нічию із ФК «Кохавинка» вважаю повним непорозумінням. Якщо говорити про амбітну мету  клубу у Чемпіонаті, то надалі наша команда повинна не допустити схожих «не фартових» матчів»

admin3

Заспіваймо гаївочку, українські діти, щоб почули нашу пісню по цілому світі…

admin3

Президентка Caritas Ukraine , директор БФ Карітас Стрийської Єпархії відвідали Новий Розділ. Підписано Меморандум про співпрацю між Новороздільською міською радою та Карітас Новий Розділ

admin3

З 1 березня 470 мешканців Львівщини отримають проіндексовані пенсії

admin3

Залишити коментар