16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

На Львівщині лютує лептоспіроз: у Новому Роздолі зафіксували ще один випадок хвороби

54-річну мешканку Нового Роздолу госпіталізували до реанімації Львівської обласної інфекційної лікарні з гострою нирковою і печінковою недостатністю та двобічною пневмонією. У пацієнтки діагностували лептоспіроз, повідомляє Це вже п’ятий випадок лептоспірозу на Львівщині за останній тиждень, йдеться у повідомленні “Львівської Мануфактури новин”: «LMN» (https://www.lmn.in.ua з посиланням на повідомлення  zaxid.net.

Як розповіла завідувачка 4-го діагностичного відділення лікарні Таміла Алексанян, захворювання у жінки розпочалося з високої температури. Згодом з’явилася жовтяниця, а на четвертий день хвора перестала виділяти сечу і звернулася в районну лікарню. Звідти її відразу скерували в інфекційну лікарню. До Львова жінку доставили у важкому стані, з двобічною пневмонією, гострою нирковою і печінковою недостатністю.

«У жінки білірубін, при нормі 6,5 – 20,5мкмоль/л, був 1047,5. Це свідчить про гостру печінкову недостатність. Утім, печінкову недостатність лікарям вдається компенсувати і вилікувати. Такі хворі швидко помирають від ниркової недостатності чи важкої пневмонії, яка погано піддається лікуванню», – каже Таміла Алексанян.

Відомо, що жінка має велике господарство, тож на руках є порізи і подряпини. Окрім того, вона працює лаборантом у ветлаборарії, що також є додатковим ризиком.

Схожі повідомлення

27 березня – традиційна загальноміська толока. Запрошуємо мешканців громади та гостей долучитись до прибирання

admin3

Новороздільська громада – допомога військовим госпіталям

admin2

В суботу у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла у Львові – чин похорону воїна – земляка Миколи Поглода

admin3

…Це люди, які забули про значення слова “страх”…

admin3

Звернення спільноти “Ми разом” до небайдужих новороздільців: допоможіть плести маскувальні сітки, які вкрай необхідні нашим захисникам на фронтах!

admin3

Ніколи не зможу повністю прийняти реальність, не хочу відпускати…. Твоє усміхнене обличчя закарбувалось назавжди…. Мій Русік! Мій Братику! Мій Герой! Я була впевнена у нас стільки хорошого попереду, але…

admin3