16.5 C
Lviv
26.02.2024
Новороздільська ОТГ

Лікування мистецтвом: 23 липня в МБК “Молодість” відбувся захоплюючий майстер-клас із виготовлення прикраси – СИЛЯНКИ- ЧОКЕРУ з БІСЕРУ

Нагадаємо, що саме таке намисто носила і дуже любила Леся Українка. До речі, силянка-чокер – виготовлений своїми руками – популярний і дуже оригінальний тренд нового сезону!

Проводила майстер-клас мисткиня – Марія-Софія Мельник ( членкиня клубу рукодільниць ” Роздільчанки”)

Під час заняття усі присутні (більшість з них- ніколи не займались бісероплетінням), навчились:

працювати за схемами, які допомагають зберегти орнамент і дуже потрібні новачкам;

отримали нові знання та навички при роботі з бісером;

виготовили фрагменти своєї майбутньої прикраси ( фото готових чокерів обов’язково покажемо на нашій сторінці);

а найголовніше – з користю провели час і змогли на кілька годин відволіктися від щоденних турбот та страшного сьогодення!

Робота такого плану – дійсно, по праву називається арттерапією – лікування мистецтвом. Саме тому – запрошуємо кожного, хто хоче поринути в світ різноманітного етномистецтва не зволікати нашими майстерками, а відвідувати їх, вчитись чогось нового та з допомогою творчості переживати внутрішні конфлікти, стреси, тривоги…

Маріє Василівно – Ви МОЛОДЕЦЬ!

Дякуємо Вам за науку! Ми настільки занурились у цю захоплюючу бісероманію, що тільки сутінки на вулиці нас повернули в реальний час????Бажаємо Вам і надалі творчого запалу. Нехай Ваш творчий вогник запалить не одне сердечко. Чекаємо нових ідей та майстер-класів від Вас.

Користуючись нагодою запрошуємо мисткинь, які хочуть поділитись своїми вміннями та талантами до нас, для проведення своїх оригінальних майстер-класів!

Ірина Михайлюк – Сагала, директор МБК “Молодість”, Управління культури, спорту та ГП НМР

Схожі повідомлення

Декомунізація у Новому Роздолі

admin2

«EVERSONG» – 10 окрилених пісенних років

admin2

“Купальські забави” у Роздолі – свято вдалося!

admin2

Із 65-річчям, Перша школо, моя шановна ровеснице!

admin3

Володимир КАЗБАН: «Андрій Баль – виняткового обдарування футболіст. Скажу деталь: навчаючись у міській ДЮСШ та Львівському спортінтернаті він, по суті, до 9 класу був «автором» більшості перемог команди…»

admin3

Біля сміттєвих контейнерів у дворі будинків по пр. Шевченка,15 17,17- а суцільні ями, а у негоду – калабані. Тож викинути сміття у баки складно. Прохання до комунальників – усуньте цей недолік

admin3

Залишити коментар