16.5 C
Lviv
02.03.2024
Новороздільська ОТГ

ФК “Новий Розділ” переміг на виїзді ФК “Старий Самбір” – 1:0 .Достойне завершення першого кола. Так тримати!

Такий потужний поступ нашої команди у обласному футбольному чемпіонаті просто “рве дах” від радості чисельним новороздільським прихильникам ФК “Новий Розділ”. Звісно, тішить кількаматчева переможна серія нашої молодої команди, але водночас слід віддати належне обраному ще минулого року тренерським штабом на чолі з головним тренером Андрієм Гарапцьом курсу на поєднання раціонально – якісної схеми гри новороздільців із творчою складовою у поєдинках із візаві будь – якого рівня. Власне, у такому стилі наша команда сьогодні здобула перемогу над ФК “Старий Самбір” (у першому таймі відзначився Руслан Олексюк).

Пригадується, що у одному з коментарів для “ВР” пан Андрій зазначив, що для нього важливо, щоб команда чітко дотримувалась наміченої перед матчами тренерської установки, але так само важливо, аби при цьому гравці демонтстрували не тільки результативну гру, а й грали ефектно і ефективно. Тобто красиво.

Відрадно, що у цьому футбольному сезоні це кредо головного тренера наочно втілюється вмотивованими гравцями від матчу до матчу. А тому вітаємо нашу команду не тільки із гарним підсумковим результатом за підсумками першого кола, а й, безумовно, гарною, видовищною грою, технічною і тактичною майстерністю футболістів. Так тримати!

Іван БАСАРАБ

Фото Олени МОТИЧАК

Схожі повідомлення

Памятник “Борцям за волю України” спільно облагородили

admin2

Збір на авто для знаного активіста-новороздільця – воїна ЗСУ!

admin2

Пластуни привезли Вифлеємський Вогонь Миру до Нового Роздолу

admin2

Творчі вершини юного художника Колі

admin2

На вказані недоліки – реагують діями

admin2

Карітас Новий Розділ опікується внутрішньо переміщеними особами. Розпочато проєкт гарячих обідів

admin2

Залишити коментар