16.5 C
Lviv
03.08.2026
«Вісник Розділля»
Львівщина

 Післязавтра, 28 червня, у фіналі Кубка Мікльоша ФК «Новий Розділ» зіграє з ФК «Олесько»

Нарешті новороздільські уболівальники дочекалися довгожданого фіналу Кубка Мікльоша: як йдеться у повідомленні на сторінці ФК «Новий Розділ» у Фейсбуці, вирішальний поєдинок між новороздільським клубом та ФК «Олесько» відбудеться у середу, 28 червня, на стадіоні «Міський» у Миколаєві.

Без сумніву, наша команда і досі зберігає потужний емоційний заряд, набутий у запеклій півфінальній грі із потужним клубом ФК «Мостиська», яка у основний час завершилася унічию – 3-3, а у серії післяматчевих пенальті наші гравці були влучнішими і перемогли з рахунком 4:2. А це вагома мотивація, яку суттєво підсилила вчорашня  перемога ФК «Новий Розділ» на виїзді над ФК «Богун» (Підзвіринець) з рахунком 3:2  в рамках Чемпіонату Львівської області серед команд 2/ 3 ліги.

Тож новороздільці з нетерпінням очікують середи і небезпідставно сподіваються, що підопічні головного тренера Андрія Гарапця здолають суперника і привезуть у Новий Розділ омріяний трофей.

Наскільки відомо редакції, вже чимало місцевих вболівальників і, звичайно, креативна фан – група,  виявили бажання супроводжувати новороздільську команду у Миколаїв, щоб в ролі «дванадцятого гравця» підтримати ФК «Новий Розділ» безпосередньо на трибунах стадіону «Міський».

Для цього правління клубу надає автобус для вболівальників. МІСЦЕ ЗБОРУ ВБОЛІВАЛЬНИКІВ – біля ТРЦ «Новий» ( по – народному «Сільпо»). ЧАС ЗБОРУ – 15.00.

Початок фінального матчу – 17.00.

Схожі повідомлення

Цe нeпoвaгa дo вaших пoмeрлиx рідних: Отeць з Львівщини дoмігся, щoб з клaдoвищa прибрaли всі штyчні вінки і квіти

admin3

У селищі Славське на Стрийщині поліцейські викрили стажера та його спільника за підозрою у крадіжці грошей з поштового відділення

admin3

Поліцейські просять зголоситися очевидців ДТП неподалік с. Раковець , внаслідок якої 43-річний новорозділець здійснив смертельний наїзд на дворічного хлопчика

admin3

УВАГА, РОЗШУК!

admin3

За тиждень до Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги звернулось понад 11 тисяч громадян

admin3

У с. Буди поблизу Львова внаслідок перекидання автомобіля загинув пасажир, а поліцейські затримали водія, який був у стані алкогольного сп’яніння

admin3