16.5 C
Lviv
23.08.2026
«Вісник Розділля»
Львівщина

На Львівщині у період воєнного стану у військовозобов’язаних громадян перевірятимуть документи

21 листопада 2023 року.

На Львівщині у період воєнного стану у військовозобов’язаних громадян перевірятимуть документи

Як повідомляє пресслужба Львівської ОВА, про це під час брифінгу в Офіційному медіацентрі розповів керівник апарату Львівської ОВА Тарас Грень.

Під час засідання Ради оборони Львівщини, яке відбулось 17 листопада, прийняли важливе рішення щодо належного виконання заходів мобілізації на території Львівської області.

Йдеться про те, що військовозобов’язані громадяни України віком 18-60 років, які перебувають на території Львівської області, на час дії воєнного стану повинні мати при собі документи, що посвідчують особу, військовий квиток або тимчасове посвідчення військовозобов’язаного.

Ці документи громадяни мають надавати на вимогу для перевірки працівниками територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП).

Рішення діятиме на період дії правового режиму воєнного стану, до його скасування чи припинення або до видачі окремого наказу, залежно від того, яка з цих подій настане раніше.

Схожі повідомлення

Меморіал Ернеста Юста -24: до 1/16 фіналу вже вийшли:

admin3

“Безпечна Польща”: за патріотичною назвою нової партії стирчать вуха російських спецслужб

admin3

На хабарі у 2000 доларів США затримано службовця районного військкомату Львівської області

admin3

Новороздільський відділ СФ обласної служби зайнятості інформує:

admin3

10-річний школяр загинув, 19-річна студентка та водій – травмовані: поліцейські встановлюють обставини ДТП на Львівщині

admin3

Зливав локації розміщення ЗСУ: СБУ повідомила про підозру “блогеру” Стахіву. ФОТОрепортаж

admin3