16.5 C
Lviv
24.07.2024
Новороздільська ОТГ

Рятувальники завітали до новороздільських школярів

Рятувальники Стрийщини 22 червня завітали до Новороздільського ЗЗСО № 2 та провели там акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!».

Під час заходу фахівці ДСНС продемонстрували дітлахам пожежно-рятувальну техніку і обладнання, яке використовується для ліквідації надзвичайних подій різного характеру та ознайомили з особливостями роботи підрозділів ДСНС.

Також розповіли про правила поводження з вибухонебезпечними предметами, небезпеку виникнення різного роду надзвичайних ситуацій, зокрема, про те, як їм запобігти, а також довели основні аспекти безпеки життєдіяльності сьогодення.

Нагадаємо, що метою таких заходів є запобігання загибелі дітей в умовах надзвичайних ситуацій, навчання правилам безпеки життєдіяльності та набуття дітьми навичок поведінки під час виникнення пожеж чи різного роду надзвичайних подій.

Схожі повідомлення

Вірш вдячності воїнам – захисникам

admin3

У Новому Роздолі урочисто відкрили Місце пам’яті і слави та вшанування загиблих Героїв нашої громади та Героїв Небесної Сотні: відтепер вони посеред нас, безмовно дивляться із світлин, але ми чуємо про що вони мовчать…

admin3

У Новому Роздолі встановили міську ялинку

admin2

“Нафтогаз Тепло” роз’яснює, чому треба платити за доставку гарячої води й теплопостачання

admin2

Щирі співчуття…

admin2

“Два роки незламності: Дякую кожному, чиїми надзусиллями і героїзмом Україна стоїть, тим хто не втомлюється допомагати, дякую тим, хто підтримує Україну і українців”, – Ярина Яценко

admin3

Залишити коментар