16.5 C
Lviv
29.05.2024
Новороздільська ОТГ

На День міста у двох матчах ФК “Новий Розділ” програв і переміг з однаковим рахунком: юнаки поступилися ДЮФК “Лідер ” – 0:4, а основна команда розгромила ФК “Троянда” (Ходорів) – 4:0

Сьогодні, 28 травня, на міському стадіоні відбулося два футбольні матчі :

спочатку, о 12:00, на стадіоні “Галичина” в рамках Чемпіонату Львівської області серед юніорів ФК «Новий Розділ» приймав ДЮФК «Лідер». Що й казати, нашим хлопцям довелося грати, можливо, з однією з найсильніших команд юніорської першості. І чого гріха таїти, гості з м. Бібрка таки виявилися грізним суперником і з відчутною перевагою перемогли з рахунком 4:0.

Утім, це була перша гра наших юнаків у сезоні, тож поразка від гідного суперника повинна стати добрим уроком для новороздільців на наступні поєдинки, до яких їм треба готуватися з повною самовіддачею, як, власне, з такою ж мотивацією домагатися позитивного результату.

Натомість, о 15:00 год., ФК “Новий Розділ ” (основна команда) в рамках третього туру Чемпіонату Львівської області серед команд 2/3 ліги. ФК «Новий Розділ» провів класну гру з ФК «Троянда» (м. Ходорів). Впродовж усього поєдинку новороздільці демонстрували якісний, комбінаційний футбол. І що головне, набагато ефективніше, ніж у попередніх матчах, використовували зручні для взяття воріт суперника моменти. А відтак одержали вагому перемогу – 4:0 ( відзначилися Юрій Куриляк (двічі), Юрій Томашевський та Ігор Іванович). У ці миті стадіон вибухав вигуками та оваціями вболівальників, а потужна фан – група клубу своїми дотепними слоганами під звуки двох бубнів просто доводили загалта гравців до ще більшого шалу. Так тримати, новороздільці!

Що й казати, чудовий подарунок Новому Роздолу у День 70-річчя міста!

Наступний матч четвертого туру ФК “Новий Розділ” зіграє через тиждень, у неділю, на виїзді – з ФК “Кохавинка” (Гніздичів).

Іван БАСАРАБ, фото Оленки Сікорської

Схожі повідомлення

“Нафтогаз Тепло” попереджає про відключення електропостачання

admin2

Флешмоб на свято Катерини на честь вшанування УКРАЇНСЬКОЇ ХУСТКИ

admin3

Спеціалісти з фізичної реабілітації міської лікарні Христина Кучер та Світлана Маланяк підвищували професійну кваліфікацію у місті Модена(Італія)

admin3

“Книга пам’яті  Героїв Новороздільської громади” вийшла в друк

admin2

Звалище рештків тваринного походження неподалік Нового Роздолу – загроза надзвичайної ситуації

admin2

Обережно, мисливець за дітьми!

admin2

Залишити коментар