16.5 C
Lviv
29.09.2023
Новороздільська ОТГ

На День міста у двох матчах ФК “Новий Розділ” програв і переміг з однаковим рахунком: юнаки поступилися ДЮФК “Лідер ” – 0:4, а основна команда розгромила ФК “Троянда” (Ходорів) – 4:0

Сьогодні, 28 травня, на міському стадіоні відбулося два футбольні матчі :

спочатку, о 12:00, на стадіоні “Галичина” в рамках Чемпіонату Львівської області серед юніорів ФК «Новий Розділ» приймав ДЮФК «Лідер». Що й казати, нашим хлопцям довелося грати, можливо, з однією з найсильніших команд юніорської першості. І чого гріха таїти, гості з м. Бібрка таки виявилися грізним суперником і з відчутною перевагою перемогли з рахунком 4:0.

Утім, це була перша гра наших юнаків у сезоні, тож поразка від гідного суперника повинна стати добрим уроком для новороздільців на наступні поєдинки, до яких їм треба готуватися з повною самовіддачею, як, власне, з такою ж мотивацією домагатися позитивного результату.

Натомість, о 15:00 год., ФК “Новий Розділ ” (основна команда) в рамках третього туру Чемпіонату Львівської області серед команд 2/3 ліги. ФК «Новий Розділ» провів класну гру з ФК «Троянда» (м. Ходорів). Впродовж усього поєдинку новороздільці демонстрували якісний, комбінаційний футбол. І що головне, набагато ефективніше, ніж у попередніх матчах, використовували зручні для взяття воріт суперника моменти. А відтак одержали вагому перемогу – 4:0 ( відзначилися Юрій Куриляк (двічі), Юрій Томашевський та Ігор Іванович). У ці миті стадіон вибухав вигуками та оваціями вболівальників, а потужна фан – група клубу своїми дотепними слоганами під звуки двох бубнів просто доводили загалта гравців до ще більшого шалу. Так тримати, новороздільці!

Що й казати, чудовий подарунок Новому Роздолу у День 70-річчя міста!

Наступний матч четвертого туру ФК “Новий Розділ” зіграє через тиждень, у неділю, на виїзді – з ФК “Кохавинка” (Гніздичів).

Іван БАСАРАБ, фото Оленки Сікорської

Схожі повідомлення

У неділю ФК “Новий Розділ” зіграє на “домашньому” стадіоні з ФК “Троянда” з м. Ходорів

admin3

5 основних аргументів, чому життя у багатоквартирному будинку неможливе без створення ОСББ

admin3

Шашкевича, 5: проблеми треба вирішувати гуртом

admin2

Волонтерський рух у Новому Роздолі – долучайтеся!!!

admin2

Вакцинація по-новороздільськи?

admin2

Здіймає осінь сукню золоту…

admin3

Залишити коментар