16.5 C
Lviv
14.08.2022
Новороздільська ОТГ

Валентині Савеліївні ЩЕРБАКОВІЙ – 80!

Весняна буйна зелень, ніжне біло-рожеве цвітіння дерев, веселкові кольори перших квітів – такими радісними тонами наповнений багатий на духовні й душевні свята місяць травень.

Народжених у таку пору весна огортає і першим теплом, і світлими почуттями, щирістю й оптимізмом. Такою бачимо і цьогорічну ювілярку Валентину Савеліївну ЩЕРБАКОВУ, якій травневий календар яскраво висвітлив 80.

Поважна дата. Був мед, і був полин. Таке життя. Та брала верх турбота про родину, глибока й щира закоханість у поетичне слово, уміння внести спокій, урівноважити думки й подальші кроки близької «розхристаної душі».

Ще не одну весну бажаємо зустріти шановній ювілярці й надалі відчувати співзвуччя з онуками, дітьми й близькими. Вірити, що «день лихий» не ступить на поріг, і в унісон з поетом лиш сказати:

Я ще не виспівала все,

Ця пісня в мене не остання...

З повагою Надія КУЦЬ, Катерина МАНДРИК

Схожі повідомлення

Різдво завершується: міську ялинку, яку високо оцінили в онлайн-конкурсі НАЙКРАСИВІША ЯЛИНКА ГАЛИЧИНИ – 2022, розібрали

admin2

Товариський матч у Станківцях – на підтримку ЗСУ!

admin2

Олесь МИХАЙЛОВИЧ: «Успішна у минулих роках модель розвитку дитячо –юнацького футболу Нового Роздолу руйнується. Вже 6 років наша ДЮСШ не скерувала жодного учня на навчання в Дитячу футбольну академію. Утім, ситуацію ще можна виправити…»

admin3

Де межа людської гідності? Відеоспостереження за місцевими злодюжками…

admin2

Вітання з Днем Незалежності народного депутата Тараса Батенка

admin2

Вдячна людям в білих халатах, які професійно боролися за моє життя. Уклін вам і шана!

admin3

Залишити коментар