16.5 C
Lviv
02.10.2023
Новороздільська ОТГ

Дарунки до Дня Героїв поважним городянам

Керівництво Новороздільського осередку Братства ОУН-УПА з нагоди Дня Героївзавітали з дарунками до найповажаніших членів Братства і Спілки політв’язнів.

Відвідали членів Новороздільського осередку Братства ОУН-УПА – Іван Войцехівський, Михайло Бойко, Володимир Вишневецький, Василь Сугоровський, Олеся Тимощук (дружина колишнього голови Братства Миколи Тимощука) і членів Новороздільського осередку громадської організації “Львівська обласна Спілка політичних в’язнів України” – Гузар Марія, Наконечна Стефанія (остання її нагорода, адже за кілька днів відійшла у вічність), Гошовська Ганна, Крижанівська Стефанія, Макарик Іван.

Щирі слова вітань і подяки за самовідданий подвиг, спогади далеких літ, тепле спілкування і пам’ять вдячних нащадків – це і стало найважливішим дарунком.

Голова Новороздільського осередку Братства ОУН-УПА Андрій Лехуш висловив щиру вдячність за продуктові набори спонсорам цієї акції до Дня Героїв – магазин “Дім”, підприємці Ігор Кучабський та Ігор Складановський, мережа магазинів “Солодощі”, овочевий кіоск по пр. Шевченка, 16.

Схожі повідомлення

Сплата податків – це допомога Воїнам і наближення Перемоги

admin2

Вона родила сина для життя…

admin2

Виконавчий комітет Новороздільської міської ради розглянув питання життєдіяльності громади

admin2

Подяка Новороздільській громаді – від госпіталю у Дніпрі

admin2

Карітас Новий Розділ опікується внутрішньо переміщеними особами. Розпочато проєкт гарячих обідів

admin2

Новий Розділ – на роботу запрошують розкрійників і швачок

admin2

Залишити коментар