16.5 C
Lviv
20.04.2024
Новороздільська ОТГ

Нагорода всеукраїнського спецпроєкту “Нескорені” – достойним

Всеукраїнський спецпроект «Нескорені» обʼєднав сотні людей різних сфер діяльності зі Львівщини з основною метою – підтримати Національний реабілітаційний центр «Незламні», де проходять реабілітацію постраждалі від війни НЕЗЛАМНІ УКРАІНСЬКІ ЗАХИСНИКИ.

Цей захід пройшов 19 травня у Львові і на ньому було нагороджено о. Івана Рибка, сотрудника парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ м. Новий Розділ, за його працю і служіння нашим воїнам та їхнім родинам, підтримку ВПО та різного роду допомогу місцевим жителям, які знаходяться в потребах. Ця нагорода є від преміального глянцю “Piemont” як Незламний бренд, що продовжує працювати, розвиватись та допомагати тим, хто цього потребує під час війни.

Це нагорода невтомному отцю-благодійнику Івану Рибку і за за капеланство, і за розвиток БФ Карітас-Новий Розділ, за активну діяльність як духівника волонтерського підрозділу “Лицарі Христа”, і за те що, у час війни своїми діями творить нову історію, ділиться добром, щирою посмішкою і благодійністю.

Наталія ПЕРУН

Схожі повідомлення

Помер перший кулеметник дивізії “Галичина”, миколаївчанин Леонід Муха

admin2

Напередодні провели толоку в майбутньому сквері «Єднання»

admin3

ФК “Новий Розділ” у товариському матчі розгромив СКК “Крупсько” – 6:1!

admin3

Вітаємо маленьку зірочку Ангелінку ЗАБАВЧУК та її наставницю Ірину ЖИГАЛЬ з великим успішним дебютом на Міжнародному конкурсі!

admin3

Олесь МИХАЙЛОВИЧ: «Успішна у минулих роках модель розвитку дитячо –юнацького футболу Нового Роздолу руйнується. Вже 6 років наша ДЮСШ не скерувала жодного учня на навчання в Дитячу футбольну академію. Утім, ситуацію ще можна виправити…»

admin3

Хто загубив гроші?

admin2

Залишити коментар