16.5 C
Lviv
26.02.2024
Новороздільська ОТГ

ТОВ “Нафтогаз Тепло”: усі центральні теплові пункти та більшість будинків у Новому Роздолі обладнають вузлами комерційного обліку теплової енергії. Процес пішов

Завершено встановлення вузлів обліку тепла у ЦТП №№ 1, 2, 4. Роботи тривають у центральному пункті № 3. Одночасно з обладнанням ЦТП, працівники Новороздільської ТЕЦ вже встановили вузли комерційного обліку теплової енергії у кілька десятків будинків в місті Новий Розділ. Інвестиційна програма передбачає до середини червня обладнати вузли обліку 37 багатоповерхівок, а до кінця року обладнати такими вузлами обліку теплової енергії більшість будинків.

Про це йдеться у повідомленні на сторінці ТОВ “Нафтогаз Тепло” у Фейсбуку.

Окрім цього, працівники цеху теплових мереж завершили роботи на мережах в охоронній зоні теплової камери № 6.

Найближчим часом планується заміна 70 метрів аварійної ділянки трубопроводу в районі проспекту Т. Шевченка, 32а. Заміна частини тепломережі покращить теплопостачання до шести будинків на вулицях Степана Бандери та О. Довженка.

Тривають ремонтні роботи і на Новороздільській ТЕЦ.

«Цими днями завершуємо роботи на деаераторній установці №2. Наші працівники вже почистили бак деаератора з середини. Працюємо на дренажних лініях, де проводимо технологічне обслуговування дренажних вентилів. Уваги майстрів потребують засувки по живильній воді живильного вводу № 4 та 5, а саме лобові засувки для подачі живильної води на котел СТ №5 та 7»,- розповів Юрій Овсяк, головний інженер Новороздільської ТЕЦ.

Схожі повідомлення

Вже понад 120 адресних табличок від підприємства «НІМ  НЕТ» прикрашають під’їзди міських будинків

admin3

На рушничок щастя – після років війни: щиро вітаємо знану новороздільчанку

admin2

Вагонобудування в умовах війни – аналіз. ДМЗ “Карпати”

admin2

Новороздільця затримали у Сокільниках під час збуту наркотиків

admin2

Стратегічне планування – важливо!

admin2

На вказані недоліки – реагують діями

admin2

Залишити коментар