16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Україна

Суми: перша ніч з 24.02.2022 на 25.02.: колись вся правда спливе…

Колись вся правда спливе і вона буде дуже гірка. Залишаю це тут для мемуарів.

Суми. Перша ніч з 24.02 на 25.02.

З “материком” нема зв’язку (а може і є, але нас не хотять “огорчать”).

В місті вже нема влади, поліції, СБУ, нгу …нема нікого, окрім трохи більше тисячі озброєних цивілів.

Герої Сум, які не втекли, коли їх кинули, на сторінках Тhe Guardian

Ми розуміємо, що в оточенні і допомоги чекати нема звідки.

Важко описати наш стан, але розпачу не було.

І тут як грім серед ясного неба 1рота 5 БТГР 81 ОДШБ????????

Усього 70 хлопців на п’яти бехах.

Мала частина з підрозділа, котрі вижили .

Більшість – діти.

Діти з порожніми очима але повними рішучості.

По дорозі до нас вони спалили колону бензовозів разом з орками.

Хлопці бігали поміж нас і просили БК.

А ще вони їли руками…бо нема часу..

А ще , ви б бачили їх у справі !

*Морські котики* відпочивають !

А ще вони були закапчені, наче жили в пічі.

Уявіть собі, ще не пройшла доба з моменту вторгнення , а вони виглядали наче вже місяць в окопах.

І от вони були нашим порятунком у ту ніч.

Суми вас пам’ятають .

Хто був на “артязі” вдячний вам до віку .

Слава Україні!

Слава ЗСУ!

Слава добровольцям!

Слава 1 роті 5 БТГР 81 ОДШБ!

Vasil Magarita, працює в Facebook

Усі реакції:

538538

Схожі повідомлення

Єдине, чого нам зараз не вистачає – це час

admin3

СБУ знешкодила спецслужби рф, які планували вбивства міністра оборони та керівника розвідки України

admin2

Що означає бути українцем?

admin3

Ось про кого має гудіти інтернет…

admin3

“Відрядження» до Таїланду Миколи Тищенка ми «обсмоктали» з усіх боків. А тепер пропоную обговорити роботу самого посольства

admin3

Шахрайська оборудка на понад 16 млн грн: саме стільки збитків зазнав довірливий суб”єкт господарської діяльності. Триває досудове розслідування

admin3