16.5 C
Lviv
24.04.2024
Україна

Піар…

02 грудня 2022 року.

Про ситуацію на фронті, в тилу та в інформаційному просторі, але БЕЗ ПІАРУ у підконтрольних владі ЗМІ, – у публікації очевидця війни журналіста та військового Михайла УХМАНА, надрукованій сьогодні у розділі “Блоги” інтернет – видання “Цензор.НЕТ”: https://censor.net/ua/b3384386

Зараз дуже мало новин з фронту, попадають до людей. Багатьом українцям здається, що саме тривожне в їхньому житті – це ракетні обстріли і так звані – “пункти незламності”! Насправді – це просто наслідки того, що відбувається на сході чи півдні України.

Я вам розкажу про ситуацію на фронті. Там тривають важкі бої, заруба така, що наші воїни знаходяться на відстані кидка гранати до ворога.

Сніг, болото, дощ, холод – пролазять в душу і тіло до наших бійців.

Російські окупанти кидають проти нас, тисячі живої сили, тисячі снарядів і мін. В них величезна кількість дронів і тому подібне…

Кожного дня про це повинні чути і знати всі громадяни України, щоб було розуміння, завдяки кому вони живуть.
Тільки завдяки нашим воїнам – інші терени країни, перебувають у відносній безпеці.

Що натомість відбувається в інформаційному просторі країни? Я буду говорити відкрито. Деякі депутати від влади, разом з так званими радниками, влаштували пір на крові. Тільки і чути, що про “пункти незламності” та інспектування депутатів, які мені нагадують циркових клоунів.

Пункти обігріву та зв’язку для людей – це звичайні засоби виживання для простих громадян, які мали бути готові ще на початку осені. Це взагалі прерогатива місцевих рад.

Центральна влада і депутати, хай краще подумають, де нам взяти коптерів, автомобілів, приладів нічного бачення. Ворога потрібно бити технічно. Волонтери не можуть тягнути все на собі. Кожен в цій країні повинен розуміти, кожен від студента до президента: чим швидше, ми здолаємо ворога, тим менше нам потрібно буде звертати увагу на пункти обігріву.

Наші воїни – це армія номер один у світі!!! Вони здатні перемогти ворога, але для цього, всі повинні працювати на забезпечення українських захисників, а не вдавати бурну діяльність в підконтрольних ЗМІ.

Схожі повідомлення

У Жидачеві виникла пожежа у квартирі. Рятувальники оперативно локалізували та ліквідували займання

admin3

Вогонь знищив гараж, 2 автомобілі “Mercedes Vito” та автомобіль “Audi A 4”, а також пошкодив автомобіль “Journey»

admin3

Війна зимою і війна влітку – дві зовсім різні війни

admin3

Укрзалізниця відкрила продаж квитків у жіночі купе у потяги чотирьох напрямків курсування

admin3

Усе буде ЗНО!!!

admin3

Що означає сигнал «Повітряна тривога»? Пояснення від рятувальників Львівської області

admin3

Залишити коментар