16.5 C
Lviv
15.07.2024
Україна

Замовлення їжі додому. Новий тренд чи потреба?

Історія FineFood

Навіщо замовляти їжу додому? Особливо їжу домашню, традиційну, яку зазвичай прийнято готувати самостійно, без залучення сторонніх осіб?

Колись таке питання ставилось значно частіше, оскільки вважалось недоцільним замовлення їжі додому. Адже торт можна спекти і самостійно, та й вареників наліпити неважко, і хороша господиня не дозволить собі користуватись чужими послугами. Тим не менш, були люди, які готувати любили і шукали в цьому захопленні нові можливості, пропонуючи свої вироби в інтернеті.

Так декілька років тому створилась тематична група у соцмережі Фейсбук під назвою “Страви файних господинь” і поступово практика замовлень домашніх страв прижилась і виправдала себе. Бо це дійсно зручно, це не примха, а спосіб грамотно розподілити свій час і визначити пріоритети. Не завжди можна виділити час на масштабні кулінарні приготування і при тому залишити сили на щось іще. Та й фінансово часто буває куди доцільніше замовити той самий торт із оздобленням у людини з досвідом, ніж купувати багато приладдя, посуду, дорогих продуктів, з великим шансом помилитись і отримати не той результат, який би хотілось.

Особливості і переваги FineFood

Поступово група розширилась і перетворилась на повноцінний кулінарний портал FineFood, з власним сайтом, концепцією та планами на майбутнє. Цей портал є важливим львівським сервісом у галузі доставки їжі. До нього долучаються численні продавці із досвідом і це лише одна із низки переваг даного порталу:

  • база перевірених продавців;
  • численні відгуки на продавців і їх продукцію від реальних користувачів;
  • великий асортимент страв для різної нагоди та на будь-який смак;
  • накопичений досвід у сфері приготування і продажу домашньої їжі, знання нюансів;
  • захопленість своєю справою, підтримка початківців, виробників крафотової продукції, якість та доступність продукції як головні критерії в роботі.

Усе це, а також активна участь у житті міста, проведення різноманітних заходів, в тому числі благодійних, кулінарні фестивалі робить FineFood та його учасників важливим і потрібним об’єднанням. Тут завжди смачно, відповідально, професійно і душевно.

Даний ресурс покликаний робити буденне і святкове життя ще смачнішим, давати нові можливості розвитку людям, які вміють і люблять готувати для інших, творити добрі та корисні справи і зрештою об’єднувати. На FineFood смачно і затишно, як вдома!

Схожі повідомлення

На Миколаївщині окупанти після катувань вбили свободівця Сергія Божка. ФОТО

admin3

Гвалтівник і вбивця 7-річної дівчинки вчинив самогубство

admin1

Утеплення фасадів

admin

Втрати російських загарбників станом на 12 квітня 2022 року

admin3

“Для мене отримання ІІІ премії у Міжнародному конкурсі молодих піаністів, який відзначався високим рівнем учасників, це великий успіх і міцна мотивація”…

admin3

Тарілки на всі випадки життя

admin

Залишити коментар