16.5 C
Lviv
03.08.2026
«Вісник Розділля»
Україна

Учасники Міжнародного паломництва до Люрду бажають перемоги захисникам України

Учасники Міжнародного паломництва військовослужбовців та військових капеланів до Люрду бажають перемоги захисникам України.

Про це написала у Фейсбук заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр., повідомляє АрміяInform – https://armyinform.com.ua/.

«Українське військове капеланство, як і всі ми, загартовується війною. На щорічному міжнародному паломництві військовослужбовців та військових капеланів у французькому Люрді нашій делегації була особлива увага. Ми від усіх чули захоплення нашими військовими і побажання перемоги», –  зазначила вона.

Ганна Маляр  також оприлюднила світлину з представниками військових капеланом ЗСУ, котрі беруть участь у Міжнародному військовому паломництві.

«З Владикою Михаілом Колтуном керівником департаменту військового капеланства УГКЦ та військовим капеланом ЗСУ о. Ростиславом Височаном, який вчора у французькому місті Люрд під час меси 63-го Міжнародного військового паломництва читав молитву «Богородице, Діво»… українською мовою», – написала вона.

Нагадаємо, зараз у французькому місті Люрд триває меса за участю 14 тисяч військовослужбовців та військових капеланів із 38 країн. Ганна Маляр очолила делегацію наших військових капеланів на Міжнародному паломництві у Франції.

Схожі повідомлення

“Донька” по – мобільному сказала матері, аби вона передала невідомому 8 тис. дол. США на лікування від отриманих травм – і ненька виконала прохання. Насправді це був рецидивіст, якого невдовзі і затримали правоохоронці

admin3

МОЗ України затвердило перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим

admin3

Під опікою Ходорівського інтернату перебувають 9 ВПО з Лисичанська: як працює заклад в час війни

admin3

Кмітливі, але нечесні студенти, створивши підроблені е-паспорти, ошукували громадян. Утім, їхній “бізнес” викрили кмітливі слідчі

admin3

Весілля у Львові: місце, де справжнє відчуття магії

admin

На Стрийщині 34-річний зловмисник поцупив у односельчанки гаджет вартістю 47 тис. грн. За вказаним фактом відкритио кримінальне провадження. Крадій може отримати від 5 до 8 років позбавлення волі

admin3