16.5 C
Lviv
14.08.2022
Україна

Дотримання вимог «Червоної» епідзони суб’єктами господарювання перевіряють правоохоронці. За 10 днів на Львівщині виявлено майже 1200 порушень карантину

  На території Львова та області тривають заходи щодо попередження, виявлення та документування правопорушень, пов’язаних із недотриманням карантинних обмежень, введених Урядом у зв’язку із погіршенням епідемічної ситуації в Україні, а також із значним збільшенням кількості хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

Як повідомляє пресслужба Нацполіції України у Львівській області, з метою виявлення порушень карантинних обмежень на території міста Львова та області продовжують роботу мобільні рейдові групи, до складу яких увійшли співробітники Держпродспоживслужби, поліції та органів місцевого самоврядування.

Групи перевіряють суб’єкти господарювання, які проводять діяльність у сфері торгівельного та побутового обслуговування населення, заклади громадського харчування, ринки, заклади спорту, культури, освіти та громадський транспорт.

За результатами роботи рейдових груп у період від 30 жовтня до 8 листопада у Львові та в області виявлено майже 1200 порушень карантинних норм. Складено163 протоколи про адміністративні правопорушення за ч.1 ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення та 1015 – про адміністративні правопорушення за ч.2 ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Правоохоронці Львівщини закликають усіх мешканців та керівників суб’єктів господарювання неухильно дотримуватись карантинних обмежень – бережіть життя та здоров’я як власне так і оточуючих.

Схожі повідомлення

Коли потрібно терміново викликати сантехніка?

admin

Підліток зарізав батьків та 8-річного братика та декілька днів жив вдома з тілами вбитої сім’ї

admin1

Львів’янин Ігор Галушка здобув золото на «Іграх Нескорених» та закликав зберегти місто Маріуполь

admin3

2000 дол. США – і ти на бажаній посаді в Західному мінрегіонуправлінні Мінюсту. Утім, львівські поліцейські викрили зловмисника

admin3

Докази для трибуналу над Путіним (уроки Сребрениці)

admin3

Активісти заблокували російську автозаправку на Львівщині

admin1

Залишити коментар