16.5 C
Lviv
23.01.2022
Україна

Дотримання вимог «Червоної» епідзони суб’єктами господарювання перевіряють правоохоронці. За 10 днів на Львівщині виявлено майже 1200 порушень карантину

  На території Львова та області тривають заходи щодо попередження, виявлення та документування правопорушень, пов’язаних із недотриманням карантинних обмежень, введених Урядом у зв’язку із погіршенням епідемічної ситуації в Україні, а також із значним збільшенням кількості хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

Як повідомляє пресслужба Нацполіції України у Львівській області, з метою виявлення порушень карантинних обмежень на території міста Львова та області продовжують роботу мобільні рейдові групи, до складу яких увійшли співробітники Держпродспоживслужби, поліції та органів місцевого самоврядування.

Групи перевіряють суб’єкти господарювання, які проводять діяльність у сфері торгівельного та побутового обслуговування населення, заклади громадського харчування, ринки, заклади спорту, культури, освіти та громадський транспорт.

За результатами роботи рейдових груп у період від 30 жовтня до 8 листопада у Львові та в області виявлено майже 1200 порушень карантинних норм. Складено163 протоколи про адміністративні правопорушення за ч.1 ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення та 1015 – про адміністративні правопорушення за ч.2 ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Правоохоронці Львівщини закликають усіх мешканців та керівників суб’єктів господарювання неухильно дотримуватись карантинних обмежень – бережіть життя та здоров’я як власне так і оточуючих.

Схожі повідомлення

У львівському військовому госпіталі помер воїн, поранений російським снайпером

admin1

На Львівщині поліцейські викрили зловмисника, який розкопав могилу на кладовищі

admin3

Нові правила пасажирських перевезень

admin3

Подвійне самогубство батька та сина на Черкащині

admin1

Затримали нелюда, який викрав, згвалтував і жорстоко вбив 7-річну дівчинку

admin1

Вигідна оренда квартир подобово у Харкові

admin

Залишити коментар