16.5 C
Lviv
28.05.2024
Україна

Про Новий Розділ: погода, населення, індекс та цікаві місця

Новий Розділ – це місто в Львівській області на заході України, розташоване на березі річки Дністер. Населення міста станом на 2021 рік становить близько 28,4 тисяч осіб. Новий Розділ є одним з наймолодших міст в Україні, оскільки йому лише декілька років тому виповнилося п’ятдесят років. Площа 23.6 км² 

Назва міста пов’язана зі стародавнім селищем Розділ. Слово “розділ” має значення “межа” і походить від полів, що існували раніше на місці Роздолу, які виділяли межу між різними селами. У центрі містечка розміщено та окультурено два озера з острівцями, що обсаджені вербами, облаштовані місця відпочинку.

День міста святкують 28-го травня 2023 року. Місто виникло завдяки відкриттю геологами вигідних покладів сірки, що знаходяться близько до поверхні землі і мають потужні запаси. Також у Новому Роздолі є численні бюджетні установи. Високий рівень довіри мають освітні та культурні заклади. Збудовано лікарню та кілька шкіл.

Культурні пам’ятки

Новий Розділ було надано статус міста обласного значення 26 грудня 2002 року. Тут є кілька пам’яток архітектури та історії, зокрема Новороздільський замок та костел святого Йосифа. По сусідству з Новим Розділом знаходяться такі населені пункти як Новояворівськ, Яворів, Сокаль та інші.

Погода у Новому Роздолі

Щодо погоди, якщо йти за середніми показниками, то влітку тут досить тепло із середньою температурою повітря близько +20-25°C, а взимку холодно з середньою температурою повітря близько -5-0°C. Висота міста над рівнем моря: 300 м, що формує помірний клімат регіону. Висота снігового покриву взимку до 10 см. Тому пропонуємо одягатися, зважаючи на погодні умови за вікном.

Економіка та бізнес Нового Роздолу

Економіка Нового Роздолу орієнтована на промисловість, зокрема на виробництво хімічних речовин, будівельних матеріалів та автомобільних електросистем. Тут також працюють підприємства легкої промисловості.

Місто Новий Розділ розвивається вже понад півстоліття і стало промисловим та культурним центром Львівщини. Відстань між містами Львів та Новий Розділ становить 42 км у прямому напрямку, а автомобільним шляхом – 59 км. Доїхати можна за 30 хвилин, сівши на 555 приміський автобус.

В містечку розміщено підприємства харчової промисловості та будівельні компанії. В місті є завод, який виготовляє автомобільні електросистеми. У Новому Роздолі є кілька десятків магазинів, де можна придбати продукти харчування, промислові товари і культурні речі. Є їдальні для громадського харчування, а також кафе-кондитерська, ресторан. Жителям доступні побутові майстерні, банно-пральний комбінат і ательє мод.

Послуги з просування сайтів в інтернеті для місцевих підприємств надає львівська маркетингова компанія. Тому веб-сайти підприємців піднімаються в топ рейтингу пошукових систем, а це дозволяє організаціям стати більш популярними в Україні.

Поштовий індекс

Поштовий індекс Нового Роздолу: 81652. Це комбінація символів, яку додають до поштової адреси з метою спрощення сортування та доставки поштових сповіщень. Для написання листів до Нового Розділу необхідно дотримуватися загальних правил оформлення листа: вказати дату його написання і місце, вказати повне ім’я та адресу одержувача листа, написати привітання, підписати лист та вказати ваші контактні дані.

Відділення нової пошти

Відділення Нової Пошти в Новому Роздолі знаходяться за адресою: просп. Шевченка, 32 та на вулиці Ходорівська, 4-х. При відправлені габаритних посилок існує обмеження по габаритам та вазі. Варто зауважити, що швидка та надійна доставка відбувається за рахунок вашого завчасного відправлення. Контактні дані на сайті компанії.

Отже, співпраця бізнесу з маркетинговим агентством допомагає малому бізнесу знаходити клієнтів, збільшувати свою популярність, що сприяє економічному розвитку регіону. Проте, важливо забезпечувати розвиток бізнесу в екологічно безпечний спосіб для збереження природних ресурсів та здоров’я місцевих жителів.

Схожі повідомлення

Український Вашингтон

admin3

Стартувала електронна петиція щодо присвоєння почесного звання Героя України новороздільцю, військовослужбовцю 10 гірсько-штурмової бригади ,Скоблію Івану Васильовичу посмертно!

admin3

ОПЗЖ припиняє діяльність, – заява Рабіновича

admin3

20-річчя візиту св. Папи Івана Павла II до Львова – привезуть мощі Святого та проведуть ряд заходів

admin2

Послуга доставки суші: чому це вигідно?

admin

Керівник ТзОВ обшахрував відділ освіти Жовківської міськради на 200 тис. грн, присвоївши кошти за невиконані будівельні роботи

admin3

Залишити коментар