16.5 C
Lviv
03.08.2021
Новороздільська ОТГ

Днями стартує рейд – перевірка нелегальних перевізників Львівщини

Схоже, що інформація, яку 11 березня поширила прес – служба Львівської обласної державної адміністрації, внесе певне сум’яття в ряди «лівих» перевізників. Із вказаного повідомлення, з наступного тижня Львівська облдержадміністрація спільно із територіальним управлінням Укртрансбезпеки та патрульною поліцією перевірить перевізників, які працюють за межами правового поля.

На цьому наголосив під робочої групи з питань функціонування ринку пасажирських автомобільних перевезень у Львівській області заступник голови ЛОДА Юрій Бучко.

“Нелегальні пасажирські перевезення – це не тільки недоотримання коштів бюджетом та пенсійним фондом за рахунок несплачених податків та соціальних внесків, але передусім – це порушення прав мешканців комфортно і безпечно пересуватись громадським транспортом. Така ситуація є недопустимою і водії, які працюють без ліцензій або ж отримують її на нетривалі перевезення, а займаються протилежним, нестимуть відповідальність відповідно до закону”, – наголосив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

В управлінні транспорту наголошують,  до основних ознак, які вказують на нелегальних перевізників, відносяться:

відсутність в салоні візуальної інформації для пасажирів із висвітленням повної юридичної назви перевізника і страхової компанії;

здійснення посадки та висадки пасажирів у не визначених і не обладнаних для цього місцях;

відсутність заїздів на автостанції;

проїзди без видачі квитків;

перевезення пасажирів на переобладнаних вантажних транспортних засобах;

недотримання водієм заздалегідь встановленого графіку руху, оскільки відправлення здійснюється у відповідності до наповнення пасажирами транспортного засобу.

Зазначимо, за нелегальні перевезення  водії нестимуть відповідальність за ст. 164 КУпАП, а саме експлуатація маршрутного таксі без наявності ліцензії. Вказана стаття адміністративного кодексу передбачає накладання штрафу від 17 тисяч гривень до 34 тисячі гривень. Окрім того, відповідно до ст. 39 закону “Про автомобільний транспорт” передбачений штраф 1700 гривень.

 Очевидно, що це тільки «перша ластівка» у цій царині підприємницької діяльності.

Схожі повідомлення

Чому б у «Сім 23» не встановити низькі стелажі, де покупці могли б пакувати в сумки придбані продукти. У «Вопаку» так було…

admin3

Процес пішов : у Львові оперативники викрили розповсюджувача наркотиків під час здійснення ним закладок

admin3

Оперативно про COVID-19 на Львівщині за добу 01.04.2021

admin3

Ірина КРАВЕЦЬ: «Потенційні переможці конкурсу проєктів місцевих ініціатив стануть відомі після 14 квітня ц.р.»

admin3

Затримано групу наркозбувачів із Новоявояворівська – міста, ментально близького Новому Роздолу. Вилучено наркотичні засоби, які на «чорному ринку» коштують 1000 000 гривень

admin3

“Область” дає кошти на систему оповіщення Нового Роздолу

admin2

Залишити коментар