16.5 C
Lviv
29.09.2023
Новороздільська ОТГ

Меморандум про співпрацю підписано: Новий Розділ – Хомутов

Учора, 3 квітня, презентували співпрацю між чеським містом Хомутов та політехнічним коледжем Нового Роздолу – а сьогодні , 4 квітня, підписано Меморандум про співпрацю.

Делегація із м. Хомутов Чеської республіки в складі заступника міського голови Мілан Мерц, директорки навчальних закладів ESOZ Lenka Damianovova, cпеціалістки ESOZ з міжнародних освітніх проектів Вlanka Нvozdikova, генерального директора компанії STRIX Chomutov Душан Дуфка відвідала Новий Розділ.

В рамках візиту підписано меморандум про співпрацю між Новороздільський Політехнічний Фаховий Коледж та навчальним закладом м.Хомутова ESOZ. Така співпраця дасть можливість студентам коледжу проходити стажування та поглиблювати свої знання в сфері енергетики в чеському навчальному закладі, а також обом навчальним закладам спільно реалізовувати проекти.

Обговорювали також створення можливості навчання та сертифікації працівників, зокрема енергетиків, роботі на висоті. Чеська сторона має такі можливості.

Розвиватимемо співпрацю і у інших сферах життя наших громад.

Цікава деталь, яку з’ясували в ході знайомства – хоч це не притаманно для Чехії загалом, в м.Хомутов одним з найпопулярніших видів спорту, яким займаються діти, є флорбол!

“Дякую гостям та Чеській республіці за підтримку України у цей складний для нас час. Дякую Олег Дуда за активну допомогу та організацію візиту”, – прокоментувала подію міський голова Ярина Яценко.

Схожі повідомлення

“Нібулон” вдячний ТОВ “ДМЗ “Карпати” за нові хопери

admin2

Журналісти…

admin3

Тарас ПРОЦІВ – багатодітний батько – пішов на війну заради майбутнього своїх кровинок

admin2

Готуй сани влітку: чергова зустріч з “Нафтогаз Тепло”

admin2

Гряде серйозне протистояння із ТОВ «Нафтогаз Тепло» за прийнятні для громади тарифи

admin3

Гранки-Кути і “Еко Пром Груп” – протистояння триває

admin2

Залишити коментар