16.5 C
Lviv
24.04.2024
Новороздільська ОТГ

Душевна зустріч з воїнами у Берездівцях

Берездівецькі жінки зустрілися з воїнами-військовослужбовцями зі свого села, які повернулися додому на короткий відпочинок, з передових рубежів східного фронту – два Володі, Келяр і Матіяш.

Зустріли як рідних (та й хлопці, які виросли в них на очах у селі, дійсно є рідними) – і обіймалися, і раділи та плакали, слухаючи скупі чоловічі розповіді з фронту, бажаючи їм якнайшвидшого щасливого повернення додому.

На пам’ять воїни залишили свої автографи на прапорі, який зберігається в Народному домі с. Берездівці, і на якому ставлять підписи усі гості.

Зустрілися якраз у Народному домі, 1 березня, у малому залі, де зараз найактивніші мешканки села плетуть маскувальні сітки

Воїнам односельці зібрали необхідні речі, смаколики та обереги, від гуманітарного центру при Новороздільській міській раді дали нову форму, і звісно – тепло сердець і любов односельців та їх щирі молитви супроводжуватимуть земляків-військовослужбовців на їх важких воєнних роздоріжжях.

Схожі повідомлення

Щиро дякуємо усім, хто долучився до збору коштів на придбання автомобіля для воїнів бригади, де служать наші земляки, та усім, хто взяв участь у переоблаштуванні його на автолазню

admin3

Березина – нові відкриття,чудові люди і давня історія…

admin2

У неділю,14 травня, ФК “Новий Розділ” у стартовій грі Чемпіонату Львівщини з футболу прийматиме ФК “Сокіл” (с. Никонковичі). Вболіваймо за наших!

admin3

Центр “Тавор” – перший серед благодійних організацій національного конкурсу

admin2

“Нафтогаз Тепло”: відключення тепла – серія 3

admin2

Меморандум про співпрацю підписано: Новий Розділ – Хомутов

admin2

Залишити коментар