16.5 C
Lviv
25.09.2023
Новороздільська ОТГ

Душевна зустріч з воїнами у Берездівцях

Берездівецькі жінки зустрілися з воїнами-військовослужбовцями зі свого села, які повернулися додому на короткий відпочинок, з передових рубежів східного фронту – два Володі, Келяр і Матіяш.

Зустріли як рідних (та й хлопці, які виросли в них на очах у селі, дійсно є рідними) – і обіймалися, і раділи та плакали, слухаючи скупі чоловічі розповіді з фронту, бажаючи їм якнайшвидшого щасливого повернення додому.

На пам’ять воїни залишили свої автографи на прапорі, який зберігається в Народному домі с. Берездівці, і на якому ставлять підписи усі гості.

Зустрілися якраз у Народному домі, 1 березня, у малому залі, де зараз найактивніші мешканки села плетуть маскувальні сітки

Воїнам односельці зібрали необхідні речі, смаколики та обереги, від гуманітарного центру при Новороздільській міській раді дали нову форму, і звісно – тепло сердець і любов односельців та їх щирі молитви супроводжуватимуть земляків-військовослужбовців на їх важких воєнних роздоріжжях.

Схожі повідомлення

Прихильники руського язика по-новороздільськи

admin2

БЕРЕЗДІВЦІ: у цій крамниці можна придбати «Вісник Розділля»  і…все необхідне

admin3

Поточні ремонти “Нафтогаз Тепло”

admin2

Ольга РАЗОВА та Тетяна ХУДЯК – чемпіони обласних змагань з пляжного волейболу! У чоловічої команди дещо скромніший результат

admin3

Золота зустріч із “золотою письменницею”

admin2

Дядя Коля: «Наші воїни – усі без винятку Герої. Ми переможемо!»

admin2

Залишити коментар