16.5 C
Lviv
25.05.2024
Новороздільська ОТГ

Студенти-енергетики з Нового Роздолу проходитимуть стажування у Чехії

Студенти Новороздільського політехнічного фахового коледжу стажуватимуться у політехнічному навчальному закладі міста Хомутова (Чеська Республіка), аби після Перемоги відновлювати енергетичну інфраструктуру України відповідно до найвищих міжнародних стандартів.

3 квітня начальник Львівської ОВА Максим Козицький зустрівся з представниками делегації з чеського міста Хомутов.

У зустрічі взяли участь перший заступник міського голови Хомутова Мілан Мерц, гендиректор будівельної компанії «STRIX Chomutov a.s.» Душан Дуфка, представниці чеської школи з енергетики «ESOZ», а також депутат Львівської обласної ради Олег Дуда.

Під час зустрічі представники сторін обговорили можливість практичного навчання та стажування студентів третього курсу профільного фаху Новороздільського політехнічного фахового коледжу у навчальних закладах міста Хомутова Чеської республіки, здобуття конкурентоспроможної фахової освіти, аби після перемоги вони могли якісно працювати над відновленням енергетичної інфраструктури України відповідно до найвищих міжнародних стандартів.

Представники школи ESOZ та Новороздільського політехнічного фахового коледжу планують підписати меморандум про співпрацю, а також розглядають можливість створення центру підвищення кваліфікації для українських енергетиків на базі Новороздільського коледжу.

Під час зустрічі керуючого справами Львівської обласної ради Романа Кокотайла і депутата облради Олега Дуди з делегацією м. Хомутов Роман Кокотайло від імені Львівської обласної ради подякував всьому чеському народові за допомогу Україні та українцям у цей складний час.

«Дякуємо також за можливість для наших студентів підвищувати свою кваліфікацію за кордоном. Переконаний, стажування для них буде великим кроком уперед для саморозвитку і набуття необхідного досвіду у своїй професії. Підтримуємо цю ідею і всіляко сприятимемо її реалізації», – додав Роман Кокотайло.

Душан Дуфка передав автомобіль для Нацгвардії України, а також допомагав українським біженцям, які проживали або досі проживають у місті Хомутов.

Перший заступник міського голови Хомутова Мілан Мерц підкреслив, що навчання українських студентів у Чехії планується проводити на постійні основі.

Зі свого боку представники чеської делегації подякували за те, що Україна захищає не лише себе, не лише Чехію, а всю Європу.

Сторони обговорили можливість підписання меморандуму про співпрацю між містами Хомутов та Новий Розділ і напрацювання інвестиційної програми.

«Це подібні міста за своєю філософією, є індустріальними, приблизно однакові за кількістю населення, тому наступний крок – підписання меморандуму про співпрацю», – підкреслив Олег Дуда .

Хомутов – місто у Чехії, в Устецькому краї, адміністративний центр району Хомутов. Це двадцять друге за величиною місто Чехії, п’яте в Устецькому краї і найбільше у районі Хомутов.

Схожі повідомлення

Новороздільський політехнічний фаховий коледж доєднався до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day»

admin3

Лютий – дати і події Новороздільської громади

admin2

Вогнеборці ліквідували пожежу в Гранки-Кутах

admin2

Адреси пунктів “Незламності” у Новороздільській громаді

admin3

Українські «ультрас»: новороздільський зріз (минуле і сучасне)

admin3

Команда ЗЗСО с. Березина – переможець турніру з міні – футболу! На ІІ місці ДЮСШ Жидачів, на ІІІ – команда АФ “Розділля”

admin3

Залишити коментар