16.5 C
Lviv
02.03.2024
Новороздільська ОТГ

Знайомтесь – це Марко. Він, разом із жителями міста Бергамо, що в Італії, активно допомагають нашій громаді та нашій неньці – Україні в цей складний час

Делегація з-закордону відвідала тренування наших юних футболістів, де разом з дітьми зіграли футбол.

Ніщо так не об’єднує, як командна гра, а ще й у футбол⚽️

Крім того, нам вдалось поспілкуватись та окреслити вектор нашої співпраці.

Цікавим сюрпризом було звернення місцевої футбольної команди міста Бергамо, які запросили нашу команду зіграти товариський матч. Відповідь дали не замислюючись. З нетерпінням чекаємо, коли зможемо зустрітись????

Для наших дорогих гостей, ми разом з вихованцями підготували подарунки: футбольний м’яч з підписами дітей та нашу ігрову форму. Тепер символіка АФ «Розділля» буде і в Італії ????????

Ми щиро вдячні, що мали змогу поспілкуватись з цими прекрасними людьми, які не зважаючи на свої справи , на своє життя приділяють таку велику увагу нашій громаді, нашій країні ????

Grazie mille????????????

Marco Tibaldini

Академія Футболу “Розділля”

Схожі повідомлення

Приєднатися до електричних мереж Нового Роздолу – просто і зручно

admin2

Вимога поточного моменту – ЕКОНОМИМО ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ!

admin3

Ярина Яценко: «Понеділкові ракетні обстріли ввели громаду у реальне відчуття жахіть війни. Ситуація продемонструвала і наші сильні сторони, і наші слабкі сторони»

admin2

Бойова історія захисника Ігоря Сагайдака, фахівця “Нафтогаз-Тепло”

admin2

Добродій Михайло Бугара придбав автомобіль для ЗСУ, а ще раніше, завдяки заходам, що проводились в Новороздільській громаді, на потреби військовим передано монокуляр та інше обладнання

admin3

Ремарка, навіяна публікацією «З нагоди Дня підприємця за значний внесок у розвиток підприємницького середовища області Подякою начальника Львівської ОВА нагородили ДМЗ «Карпати», надрукованою у газеті «Вісник Розділля» у номері від 21 вересня ц.р.

admin3

Залишити коментар