16.5 C
Lviv
28.09.2023
Новороздільська ОТГ

Новороздільський юнак виступив з подячною промовою в іспанській громаді

З нагоди роковин початку повномасштабної війни весь світ висловлює свою підтримку Україні, її мужнім Збройним Силам, її незламному народові. Мітинги, збори, виступи – у всіх містах і містечках європейських країн, американських та інших континентів. І серед організаторів часто саме українці, яких також по цілому світу порозносила доля.

Сан-Себастьян, місто на півночі Іспанії, де також неодноразово проходили різні акції на підтримку України. 24 лютого на велелюдному мітингу з подякою іспанському уряду, жителям Іспанії і зокрема громаді Сан-Себастьян від української діаспори виступив новороздільський юнак – 15-річний Назар Шоробура, учень Новороздільської ЗЗСО №5. Хлопчина зворушливо звернувся до присутніх на мітингу – іспанською, а також рідною українською мовами. “Я вірю, що кожен день наближає нас до Перемоги. Слава Україні!” – впевнено завершив Назар.

З початком повномасштабної війни хлопчина прибув у це місто до дідуся з бабусею – Володимира і Дани Шоробури, уродженців с.Гранки-Кути, котрі мешкають тут уже понад десяток літ.

Мітинг завершився Хресною дорогою з молитвою за мир в Україні.

Схожі повідомлення

Ще один проєкт-переможець Нового Роздолу: обмін “Веселками” і гості зі Старобільська на День Незалежності

admin2

Команда нашої школи – переможець змагань з волейболу серед навчальних закладів міста!

admin3

Вимагаємо виплатити заборгованість по зарплаті і перерахувати ставки та посадові оклади

admin3

Плюс два мікропроєкти – у Берездівцях та Тужанівцях

admin2

Конкурс на посади директорів трьох Новороздільських , Березинської, Гранки – Кутівської та Роздільської загальноосвітніх шкіл завершився. Підсумки

admin3

Звіт міського голови

admin2

Залишити коментар