16.5 C
Lviv
24.07.2024
Україна

“Обнулення” статусу Києво-Печерської лаври

Усе дуже просто. З погляду національної безпеки український конфлікт із Московським патріархатом (МП) під час російсько-української війни мають вирішити на користь України, а не Росії. Будь-які форми затягування цього політичного, а не конфесійного конфлікту довкола Києво-Печерської лаври йдуть на користь путінської Росії. Одна країна – Росія, яка напала на Україну, контролює церкву іншої країни, жертви агресії – України.

На черзі “обнулення” й деполітизація Почаївської лаври. Цю церкву (МП), можливо, поза волею її активних парафіян, об’єктивно, використовують як “п’яту колону” Кремля в боротьбі з Україною. Тому саме Українська держава має правовими методами, рішуче суттєво обмежити діяльність цієї церкви (МП) як поплічника ворога України на всій території країни.

Традиційні віряни цієї церкви (МП) не винні й мають реально великий вибір в українських конфесіях, а сама церква, якою керують із Москви, під час війни є дуже небезпечною для України, бо її використовують проти національних інтересів.

Під час війни проповіді промосковських попів у церквах (МП) мають не менше значення, ніж снаряди й ракети російської окупаційної армії. 

Віктор НЕБЕБОЖЕНКО, директор Центру соціологічних досліджень “Український барометр” Джерело: https://censor.net/ua/b3407551

Схожі повідомлення

Ракетна програма України не зупинялася жодного дня, – Данілов

admin3

Літієві елементи живлення – найбільш популярні типи

admin

Волонтери – підприємці з Дрогобиччини передали 50 зимових конвекторів для ЗСУ

admin3

Кратом та спорт

admin

На Львівщині затримано банду, яка виготовляла і збувала метадон та карфентаніл . Щомісячний “прибуток” від наркопромислу становив 5 млн грн

admin3

Смерть школяра в Маріуполі

admin2

Залишити коментар