16.5 C
Lviv
11.12.2023
Львівщина

На Львівщині стартувала посівна кампанія 2023 року: станом на 24 березня посіяли 700 га ярої пшениці та 690 га ярого ріпаку.

Львівщина розпочала посів ярих сільськогосподарських культур урожаю цього року.

Прогнозована площа посіву с/г культур під урожай 2023 року становитиме 745,8 тис. га. Це на 0,7 тис. га більше в порівнянні до площ 2022 року.

Як йдеться у повідомленні пресслужби Львівської ОВА, збільшення посівної площі планується за рахунок збільшення посіву ярих зернових і технічних культур у сільськогосподарських підприємствах.

Загалом весняно-польові роботи в області аграрії розпочали ще у лютому з підживлення озимих культур, яких за всіма категоріями господарств під урожай 2023 року посіяно на площі 222,6 тис. га та підготовки грунту до посіву ярих культур.

Також цього тижня розпочали посів ярої пшениці та ярого ріпаку у Червоноградському, Стрийському та Львівському районах області.

Станом на 24 березня посіяли 700 га ярої пшениці та 690 га ярого ріпаку.

Схожі повідомлення

Заставу за нардепа Дубневича в сумі 56 млн грн перераховано на підтримку ЗСУ, – САП

admin3

У Львові вибухнув котел у 2-поверховій будівлі котельні – потерпів оператор, 1954 р. н.

admin3

На Львівщині працюють іноземці з 42 країн світу

admin2

Організатор із трьома спільниками налагодили незаконне виробництво неякісних глушників до зброї: львівські поліцейські повідомили підозру учасникам злочинної групи

admin3

На Львівщині перевірили стан готовності до роботи об’єктів тепло-, водопостачання та водовідведення на резервних джерелах живлення

admin3

У Дрогобицькому районі поліцейські затримали зловмисника, який завдав ножових поранень двом своїм односельчанам, які зробили йому зауваження, аби не пиячив на зупинці

admin3

Залишити коментар